Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem érthető a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem érthető a viselkedése?

Figyelt kérdés
A páromat megkértem, hogy ne önkielégítsen, nagyon maximum ha én ott vagyok. Nagyjából 1 hónapja vagyunk együtt, szerintem minden férfi érti miért kértem meg. Megkérdezte, hogy miért. Szemléltettem neki egy szerintem tök érthető példával. “Képzelj el egy lufit, amibe minden alakalommal fújsz egy kis levegőt, ha megkívánod, ha minden alkalommal ki is szúrod utána, akkor csak úgy leereszt, de ha sokáig fújod akkor durranni fog, ha hozzá ér a tű.” Tehát szerintem tök érthető volt. Erre ő rám nézett, és azt mondta, hogy “hát az én lufim a te tűdtől még nem durrant ki, szóval lehet másik tűt kéne keresnem” erre mondtam neki, hogy vagy csak lehet hogy tovább kéne fújni azt a lufit és nem mindig kiszúrni. Erre közölte, hogy eddig nem igazán volt jó a szex, de gondolta, hogy össze kell szoknunk, viszont ha én nem kommunikálni, hanem őt korlátozni akarom, akkor szerinte ennek a kapcsolatnak így nincs értelme. Szóval eljutottunk oda, hogy szakítsunk. Ti értitek mi történt?🤷🏼‍♂️

dec. 13. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a dolgot, nem hiszem hogy szexuális értelemben összeillettek az illetővel, tehát ne bántson hogy véget ért a kapcsolat.

Mondjuk azt hozzátenném hogy én nőként sem értem hogy miért szeretted volna lekorlátozni azt hogy a párod mikor és mennyit maszturbálhat. Természetesen igen, a túlzott maszturbáció ténylegesen a szexuális élet és a szeretkezések közbeni orgazmus rovására mehet. Ebben az értelemben jogos, és meg is értem ha valaki leül beszélgetni a párjával akkor ha látja hogy a szexuális életük emiatt romlik. Viszont, ez csak akkor igaz ha valaki túlzásba viszi az önkielégítést, normál esetben nem fog ártani semmit ha valaki párkapcsolaton belül maszturbál. Sőt, az emberek nagy része pont ezt teszi, problémák nélkül.

Ha én éltem volna át ugyanezt, csak épp fordított szerepekben én se örültem volna annak ha a párom még azt is megszabná hogy és mikor maszturbáljak. Normál libidóm van, nem vagyok kényszeres masztizó sem, de szükségem van az "én-időre" is. Az önkielégítés kikapcsol, csak magaddal foglalkozol közbe anélkül hogy nyomás lenne rajtad a partnertől, vagy bármilyen elvárás. Ha a partnerem ilyenre kért volna szakítani biztos nem szakítanék élből, de leülnék vele beszélgetni a dologról így is, és valami kompromisszumra próbálnám rávezetni. A masztiból én fixen nem engednék mondjuk, és azt se nagyon fogadnám el hogy csak előtte csinálhatom...Pont ez a maszti lényege hogy csak magammal kell foglalkozni, senki sem zavar közbe, satöbbi.

Tehát én teljesen megértem őt is hogy ez miért volt furcsa neki.

dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Lufik helyett leírhatnád, hogy te/ő milyen nemű és igazából mi a bajod.


A szex nem jó, te kontrollálni akarod, nem rég óta vagytok együtt, simán elengedhetitek egymást.

dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval eljutottunk oda, hogy szakítsunk."

Ez a mindenki számára kedvező kimenetel. Neki így megnyílik a lehetősége, hogy találjon magának egy normális barátnőt, neked pedig megnyílik a lehetőséged, hogy vásárolj magadnak egy kiskutyát, aki majd farokcsóválva várja, hogy utasítgasd.

dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Recskafüggő kisgyerek, párkapcsolatban egymáshoz idomulni képtelen. Én offolnám

26N

dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben egészen mások vagytok, nem csak a szexben és a kapcsolatotok elképzelésében. Te egy körülményeskedö, szimbolumokkal operálo vagy. A párod meg az egyszerü megoldásokat érti mindenféle bonyolitások nélkül. Valoszinü ha ugy fogalmaztál volna, hogy amig együtt vagyunk, ha feláll neked onnan kezdve nekem kell adnod kezelésre és amit megtermelsz minden cseppge ci az enyém, azt megértette volna és tanán örülne is neki. Nem pedig ilyen lufi szurkákásos bonyolult dolgokat mesélsz neki amiböl annyit ért, hogy kritizálod.
dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő már kb tovább is lépett. Majd rájössz.
dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljes mértékben értem. Vak vagy aki nem látta, hogy a kapcsolatban problémák vannak, nem láttad, hogy nem élvezi veled a szexet. S nem javítani akartál ezen úgy hogy TE mindent megteszel érte, hanem a másikra hárítva a felelősséget ugráltatni mint a paprikajancsit mit csináljon, vagy mit ne.

Ráhangolódás helyett, rá akartad erőszakolni a hülyeségeidet. Legalább megadtad neki a végső lökést, hogy kimondja amit addig is gondolt - ennek a kapcsolatnak vége.

dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A csajodnak nem akarod engedni a masztit, erre kirak.

Ha másik csajt könnyen kapsz ok, ha nem, akkor kiszúrtál magaddal.

dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Neki te nem pár voltál, hanem ürítőtartály, bocs...

Az ilyen férfiakkal nem érdemes pocsékolni az életet... mondom férfiként.

dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"viszont ha én nem kommunikálni, hanem őt korlátozni akarom, akkor szerinte ennek a kapcsolatnak így nincs értelme" - tökéletesen elmondta mi a véleménye a dologról, ezen nincs mit magyarázni, ennyiből bocs, de értened kellene.
dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!