Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiket úgy izgat a bdsm, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket úgy izgat a bdsm, hogy nem mazochisták, menyi fájdalmat bírnak?

Figyelt kérdés

Idővel javult, amit elviseltek? Vagy hogy megy ez nálatok?


27f sub hetero



febr. 2. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Keveset de próbálkozom
febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hangulat kérdése, van hogy többet, van hogy kevesebbet.
febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én se bírom jól a fájdalmat. Pont ezért hatékony büntetés nálam bármi ami fájdalommal jár. Az úrnőm tudja ezt. Általában már a büntetés gondolata engedelmességre késztet. Ellentétben azokkal akik tulajdonképpen élvezik a fájdalmat, büntetést, engem igazán könnyű nevelni.
febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A bdsm nem csak fájdalmas lehet. Vannak más játékok is, ha az nem izgat, inkább játszatok mást. Élvezze mindenki, ez a lényeg. A mazochista a fájdalmat is élvezi, csak másképp.


33F szadista, dom

febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút nem érdekel a fájdalomokozós baromság része.
febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabor49 ***** válasza:
csak a mazochistakat izgat a fájdalom 50/f
febr. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maga a kérdés sem teljesen pontos, legalábbis az én esetemben nem, mert én például kifejezetten mazo vagyok,mégse bírom a fájdalmat és le kell hozzá kötözni...
febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igazából még nem tapasztaltam mennyi a tűréshatárom.Egyenlőre csak fantáziáltam a dolgokról,hogy jó lenne kapni egy domináns hölgytől hurkásra,hogy egy hétig kényelmetlen lenne az ülés.Aztán lehet az első pár ütés után sirva könyörögnék.
márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!