Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető hogy az evolúció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy az evolúció hatására a nők a jövőben a kis farkakat fogják preferálni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy előnybe kerülnek a jelenleg lenézett 12 cm vagy azalatti méretű férfiak?

febr. 2. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Álmaidban 😂
febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, csak addigra a kis méretű férfiak kihalnak.
febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Ja, a pasik meg majd a kis melleket, ugye? XD
febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem nincs lenézve senki sem a mérete miatt. Illetve ez genetika, nyilván senki sem magának kéri hanem úgy kapja. Ez mellett pedig mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya. Mind a nagyobb mind pedig a kisebb méretű pénisznek.
febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Evolúció tekintetében mindegy a méret. A jó, kielégítő szex miatt fontos a nagyobb 🍆.
febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2: lehet mivel mindenki elutasítja őket úgy nehéz szaporodni


3as én szeretem a kis melleket is, engem viszont már koptattak le a méretem miatt


4es: szerinted mik a kis méret előnyei?


5: tehát kicsi mérettel nem lehet kielégíteni


De evolúció szempontjából nem a szórakozáson hanem a szaporodáson van a hangsúly ami kis farokkal is lehetséges, ami azt jelenti hogy a nagy méret szükségtelen az emberi fajnak!

És az evolúció arról szól hogy a felesleges dolgok eltűnnek! Szerintem előnyös a kis méret hiszen pl kevésbé terheli a szervezetet erekciónál

És pl a kisebb méret környezetbarátabb is hiszen kissebb óvszer kell rá ami kevesebb anyagfelhasználást jelent

febr. 3. 00:27
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem most sem érdekel ha közben jó a pasi
febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Ponthogy egyre több a nagyfarkú

Lásd fiatal korosztály

febr. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
8. Dehogy nagyobb, csak többet hazudnak.
febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Pár generáció és nem nagyon lesz kis méret. A nők már válogathatnak, így nem kell beérniük a kicsivel.


#3

Most is rengeteg férfi a kis melleket szereti.


#4

A kicsinek az egyetlen előnye, hogy lehet alázni, aki arra izgul.

febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!