Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stiptízklubba ajándékkártyát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stiptízklubba ajándékkártyát pasimnak jó ötlet vagy ne?

Figyelt kérdés
Szülinapjára, hogy tudja nem korlátozom. De azt nem akarom, hogy szexeljen, vagy lányokat tapizzon.
febr. 3. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Imádnám. De kb minden pasi nagyon gyanakodna erre, hogy valami aljas teszt.
febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ott már ha elindul akkor lesz szex is.
febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korlátozod, de ne tapizzon? Akkor minek ilyen ajándék? Semmi értelme sincs szerintem.
febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Vagy csinálj neki te sztriptíz. Olcsóbb és maximum téged tapiz. Plusz láthatod őt felizgulni.
febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3: Hogy csak nézze a showt. Messziről.
febr. 3. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ennek nem sok értelme. Mintha sütnél neki egy tortát, de csak nézheti a tányéron, kóstolni már nem kóstolhatja. Ajándékkártya nincs a klubokban, odamész és fizetsz. Ha ennyire korlátozni akarod akkor menjetek együtt (nők is bemehetnek).
febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel.
febr. 3. 11:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kap ilyesmit. Azt hittem úgyis élvezné. Tapi nélkül.
febr. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!