Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm megint hármasozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megint hármasozni szeretne. Jó ötlet ebbe belemenni?

Figyelt kérdés

Amikor még nem jöttünk össze, volt egy időszak amikor csak úgy találkozgattunk, szexeltünk, de ennyi. Akkor csináltuk úgy hármasban, hogy ő, én, meg egy haverom. Nekem egyébként semmi bajom nincs azzal, ha hármadban más is dugja a csajt, akit én, ha nem kell foglalkoznom a másik sráccal, meg már többször is volt ilyenben részem, ugyanazzal a haverommal, csak a csaj volt más.

Viszont olyan még nem volt, hogy az aktuális lány a párom lett volna éppen akkor, és egy kicsit ódzkodom a dologtól emiatt. Fejben izgat a dolog, a múltkor is jó volt, de nem tudom, hogy lenne-e valami kellemetlenség utólag.

A barátnőm amúgy kifejezetten azt a srácot akarja harmadiknak, aki legutóbb volt, amikor még nem jártunk, tehát ugyanazt a haveromat.


dec. 26. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem jön be azt nem kell erőltetni.
dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
És szerinted itt üldögélő vadidegenek fogják megválaszolni hogy mire számíthatsz, vagy a csaj fogja megmondani az igazat?
dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 Pont ezaz, hogy eddig bejött. Csak akkor nem a párom volt a lány.
dec. 26. 19:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez kell, neked nincs ellenedre... Mi is a kérdés?
dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát neki nem ehy másik farok kell, hanem a haverod farka.
dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Jó ötlet.

Bár nem tudom nekem honnan kéne tudnom hogy neked mi a jó meg mi a nem, de ha már így rákérdeztél, felőlem aztán csinálhatjátok :D

dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#4 Nem pont erről van szó. Nem tudom, hogy ellenemre van-e.

#5 Hát random harmadikat bonyolultabb lenne találni, a haverom meg kb adott, mint opció (már ha belemegy, vele még nem volt szó erről, csak a barátnőm vetette fel az ötletet), tudjuk, hogy jó volt, tudjuk, hogy nem akar engem is megdugni/nem akarja, hogy őt is megdugjam.

dec. 26. 19:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, ha párt akarsz, mert ez amíg világ a világ félre fog dugni! Titkon Te is ettől tartasz, ezért is tetted fel a kérdést, nem? Ne legyél balek!
dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Ezt én sosem értem, ha már így is úgy is dugtatok hárman, nem mindegy az időpont.

Párod vagy nem párod, mondjuk 1 hete 3 voltatok, de ma már a párod legyen szende szűz?

dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Igazából bizalmi kérdés innentől, hogy ők nem kavarnak.-e össze a hátad mögött utána..
dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!