Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogyan álltok a pasitokho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan álltok a pasitokhoz azután, ha egy másik nő leszopja őket?

Figyelt kérdés

Régebben volt itt egy kérdés, ahol az volt a téma, hogy megcsalás e a nő részéről, ha egy másik férfit leszop úgy, hogy kapcsolatban van. Na de mi a helyzet a férfi részéről, ha egy másik nő szopja le? Vagy mondjuk csak kiveri neki? Ez is teljes megcsalás?

Hallottam régebben olyan sztorikat, hogy a pasit leszopta más nő, és a barátnők mindegyik esetben jobban kivoltak akadva a nőre, aki leszopta a pasijukat, mint magára a pasijukra.

Ti hogy látjátok ezt, mi a véleményetek róla? Illetve van e különbség aközött, ha egy férfi addig csapja a szelet egy nőnek, amíg az leszopja, vagy pedig másik eset, mikor egy nő nyomul erőszakosan egy férfire, és úgy jutnak el az orálig?



febr. 3. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél egyéni preferencia. Van akinek egy csók is megcsalás van akinek bele fér. Ezt mindenkinek magának kell tudni mi az amit képes elnézni. Az mondjuk biztos aki ilyen az hármas szexben ne gondolkozzon.
febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

😐😐


Szerinted az nem megcsalás, ha valakit a párod kinyal/leszop?

Akkor ott fejben vannak gondok.

Már egy csók is az egyébként. Persze a normális embereknél.

febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2es

Keresem, hol írtam ilyesmit, de nem találom. Nem a kérdésre válaszoltál, még csak nem is arról volt szó, hogy valaki ha leszop egy pasit, hogy megcsalás e, hanem a pasi részéről a párja felé megcsalás e, ha egy nő leszopja?

febr. 3. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

3


Most ugyanazt leírtad....-_-'

Így ugyanazt tudom csak kérdezni.

Szerinted az nem megcsalás, hogy a párodat leszopja valaki?

febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én a hármas felállást elfogadom mindkét formájában.


Ez azt jelenti, hogy minden ami egymás háta mögött történik az megcsalás!


Még a csók is.


Dughat, leszophat bárkit a párom, de én nem maradhatok ki a buliból, és ez fordítva is igaz nálunk!


36/F

febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy régebben, pár éve történt, vagy épp a randink közben történik.
febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy van nálunk is mint az 5 nél. Az is megcsalás ha olyasmi simulós üzenetváltása lenne valakivel. Érzelmileg ott már megcsalt. 3asban 4esben mehet bármi.
febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megcsalas
febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!