Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szex vélemények,mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex vélemények,mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért ítélik el az emberek azokat akik megélik meg merik élni az ilyen vágyaikat? Miért van az hogy két nő egy ffi felállás elfogadottabb mint a két ffi egy nő?

febr. 3. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert a legtöbb ember prűd. Vagy mert a lelkük mélyén ők is vágynak rá, csak elnyomják magukban, és inkább hangosan mondogatják, hogy milyen durva...

A 2N 1F azért elfogadottabb, mert ugye még mindig van az a tézis, hogy egy férfi ha sok nőt megdug, az menő, egy nő ha sok pasival dug, az rib...

febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom azt, hogy ez elfogadottabb. Én például úgy fordítva is benne lennék, de a feleségem nem érdekli egyik sem. Pedig kíváncsi lennék rá, hogy mennyire élvezi.
febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz a bolondokkal, am én nem kötöm senki orrára, hogy szeretem két csajjal, haverok előtt sem vágok fel ezzel.
febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Semmit sem ő dolguk bár csinálhatnám
febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát mi csináljuk a két ffi egy nő felállást. Hatalmas élvezet és élmény mindkettőnk részére. Nyilván ez magánügy, csak nem értjük az emberek hozzá állását ha netán a téma szóba kerül egy társaságban. De azért az is látszik,hogy az ítélet mellett nagyon sokan szeretnék átélni.
febr. 3. 11:08
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért fontos mások véleménye? Semmi közük hozzá! Ha mások véleménye, a hülye konvenciók alapján élsz akkor nem a saját életed éled, hanem az övékét! Keres rá biztonságos lehetőséget, beszéld meg a pároddal (ez utóbbi a legfontosabb! - mindketten ugyanazt akarják) és éld meg! Túl rövid az élet ahhoz, hogy folyton mások elvárásainak akarj megfelelni.
febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon jo lehet sajna en is kimaradram a jóból férfiként ezért ne tetováz ezen!
febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Igen, általában sokan elítélik a 2F 1nő felállást, de én férfiként személy szerint azt a felállást sem ítélem el.
febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Akik ezt csinálják, hogyan "szervezik be" a harmadikat?
febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
#9 mi a lehető legegyszerűbben - swingerből. A netről próbáltuk, katasztróóóóóóóófa volt, a bejövő levelek 99%-a csuklóból kuka, 1% a talán kategória, hogy utána az is nekiálljon variálni, vagy éppen kámforrá váljon. Egy klubban nincs variálás, adott a hely, az idő és 100% kamumentesen azonnal ott vannak konyhakészen a lehetőségek.
febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!