Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi hamar elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi hamar elélvez kutyapózban, de utánna sokáig bírja?

Figyelt kérdés
24/L

febr. 3. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden pózban hamar elmegyek és utána igen tovább bírom.
febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Aki gyorstüzelő/magömléses az 30 év múlva is az lesz.
febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Minden pózban gyorsan elmegyek, aztán utána is. Szerintem 8-10 menet max egy óra.
febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is az első aránylag gyors, de volt olyan csaj akivel reggel 8-tól du. 4-ig szexeltünk, és 6-7 menetet nyomtunk le, de a másodiktól már lényegesen hosszabb volt. Szeretek amúgy hosszan sokat szeretkezni!
febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nálampont hogy kutyában tovább bírom csak a barátnőm nemszereti... kb 3 éve nem is csináltúk már úgy
febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én misszionárius pózban megyek el gyorsan. Néha fél perc is elég, de általában 2-3 perc.

Valahogy nem az erősségem, túl intim vagy nem is tudom...

Kutyapózban elég jól bírom, még vadabb tempóban is, ezért is az a kedvencem!

febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen gyorsan el lehet menni kutyapózban, főleg ha kicsit gyorsabb a tempó ,persze aztán a második menetben tovább lehet tolni.
febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
6. Jobban érződik a vagina fala, főleg ha úgy hajlik a fallosz. Emiatt a nőnek is sokkal jobb, tapasztalat.
febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen azután sokáig bírom én is.
febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!