Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolatban vagyunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban vagyunk, azt gondoltam,hogy a méret miatt nem fogok hiányt érezni,de mégis. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom pénisze 11-2 cm. Semmit sem érzek belőle szinte..és egyáltalán nem tudok tőle kielégülni. Ez nem is fog változni,gondolom mert a méret akkor is annyi marad.Ha emiatt szakítok vele, akkor nekem legyen lelkiismeret furdalásom?Mit csináljak?
febr. 5. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Azzal létesítesz kapcsolatot, akivel akarsz, viszont az, hogy nem érzel semmit, nem biztos, hogy a partnered miatt van.
febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Senkivel soha ne legyél együtt sajnálatból. Az nem lesz egészséges kapcsolat. Ha nem élvezed a szexet, akár a mérete, akár akármi más miatt, jogodban áll szakítani. Ha nem tudod élvezni, semmi értelme a dolognak. Azért ezt ne vágd hozzá, mert kényes téma.
febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Legyél őszinte a barátoddal és beszélgess vele a problémáról.
febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is inkább beszéljétek meg, mint itt a szavazás eredménye alapján dönts.

Oké, hogy az ágyban nem jó és a kapcsololat alapja a szex, de lehet, hogy másban meg tök jók vagytok együtt.

És ahogy előttem is írják, nem biztos, hogy csak az ő hibája neked is lehet, hogy nagy hüvelyed van. Érdemes lenne erről beszélni.

febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát persze, mondja meg a palinak, hogy kicsi.

Biztos jól fog kijönni belőle 😅

febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Lezárod , azt mondod túl hamar jött stb . Én már 15 éve a komolyabbra forduló esetekben megmondtam mik a vágyaim milyen adottsagokkal birok, a bnőim is finoman körbeirták mi van kizárva .
febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem te vagy esetleg harangozó Teri oda lent?😂
febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nyitott kapcsolat ha szereted a barátod. Vagy is nem kettőt az egyben kapsz, hanem egy az egyben. Vagy is szexet nem tőle fogsz kapni.
febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy szerelmes a barátodba, nekem ez jön le.

Ha az lennél, nem szakítanál vele pusztán a mérete miatt. Nekem is ekkora van.

Vannak megoldások. Pl.péniszköpeny. Vagy játékok. Esetleg engedd neki popsiba, ott megérzed...! Közbe rakj be egy nagy vibrit a muffodba.

De ha nem szereted a srácot, jobb ha gyorsan szakítotok. Találj ki vmit, amivel nem bántod meg. Aztán keress egy nagyfarkút!

febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!