Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha jól megy az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha jól megy az első randi és a pasi felaánlja, hogy viszonzás nélkül is kinyalna benneteket, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

febr. 5. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A nőknél a nyalás nem egy olyan dolog amit bármilyen jöttment alaknak megengednek. Alapból rossz a feltételezésed is.
febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén, nem lenne következő randi.
febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én benne lennék. Végül is nem véletlen szoktam randizni valakivel, akkor már egyértelmű hogy nagyon vonz :)
febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
#1 Ha te bármilyen jöttmentekkel randizol ott baj van
febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

#4


Én férfi vagyok. De attól az még ugyanúgy benne van, hogy gyökér a másik, hiába játszotta meg magát online.


Pont volt egy jó kérdés ezzel kapcsolatban ma egy másik kategóriában..


Szóval én nem randizom jöttment alakokkal csak előre nem tudod, hogy milyen a másik hogyha csak online az ismeretségetek.


#1 voltam.

febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 na mondjuk így már értem, akkor más szintű ismeretség kell nekünk hogy randizni menjünk valakivel, így jogos. Netről megismert akárkihez én se állnék így, ha én randizni megyek akkor már ismerem az illetőt pár hete legalább :) (#3-4)
febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem élnék a lehetőséggel, és részemről nem lenne második randi.


Párkapcsolat céljából ismerkedem, így nem tudnám komolyan venni azt a férfit, aki az első randin előáll ezzel, mint ahogy azt sem, aki már az első pár randin nyomja a szex témát, mint süket a csengőt.

febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

#6


Én sem randizom csak úgy, de férfiként tisztában vagyok azzal, hogy az még önmagában nem jelent semmit [sok esetben] hogy egy nő igent mond egy találkozóra. Ezért szerettem volna felhívni a kérdező figyelmét, hogy szerintem nagyon rossz úton jár ezzel és a nők számára a nyalás alapból egy intimebb dolog.. csak sok férfi nem tudja hol a határ.

febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Eleve milyen férfi az, aki megalázkodik a nő előtt, odadobja magát csak úgy, hogy a nő rendelkezzen vele kedvére? Hát ez a nőnek is minden, csak nem vonzó. El lehet jutni hamar a testi szintre a kapcsolatban, de csak ha az kölcsönös odaadáson alapul. Azzal nem lehet levenni a nőt a lábáról, hogy tessék, itt vagyok, megkaphatsz "ingyen". Ez idegesíti és lelohasztja a nőt, nem felizgatja.
febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmi kapcsolatot keresek és megvan a kémia, minden feltétel adott, ami számomra fontos, akkor kifejezetten izgató lenne számomra. Játszani egy kicsit.
febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!