Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a párom mérete túl nagy és emiatt fájdalmas, viszont ő úgy érzi nem tudja igazán élvezni a szeretkezést, ha nem teszi be teljesen?

Figyelt kérdés

Már sok poziciot kiprobaltunk, nekem van nehany, amiben elvezni is tudom, viszont a tobbseg az olyan, hogy fajdalmas.

Viszont a parom kedvence peldaul a misszionarius, vagy a kutyapoz, es nekem ez a 2 durvan fajdalmas Ha tovig beteszi.

Amugy meg jo lenne, ha egy kicsit ovatosabb lenne es mondjuk csak 90-95 szazalekig tenne be, ertitek?

Ilyenkor mi a teendo?

Azt mondja, hogy igy sohasem tudja atelni a “mindent elsopro szenvedelyt” es szerinte a fajdalom es az elvezet kozott nagyon keskeny a hatarvonal, es meg kell tanulnom elvezni es elengedni magam.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Nekem nagyon rosszul esik, hogy igy velekedik, meg hat sajnalom is, de most mit csinaljak? Sokszor mar a fogamat szoritom ossze ugy faj, de inkabb hagyom.

Ez igy nem jo senkinek.


febr. 6. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Te is tudod a választ.
febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom hogy tud egy ember úgy élvezni valamit hogy közben a másik szenved. És hogy tud valaki szenvedni, és azt gondolni, hogy a másik igazán szereti...

Alkohol, és sok, hosszas lazítás, beleélés után szerintem ki lehet tágulni úgy, hogy bentebb menjen. De ha nem, akkor nem. Akkor az kimarad. Engem ez sosem érdekelne, csak az, hogy a szerelmemmel lehetek, és örömöt okozhatok neki. Nem az fogja csúccsá tenni, hogy most tövig dugtam a párom... hanem az, hogy élvezi.

febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De en nagyon szeretem ot, es borzaszto erzes, hogy nem tudom boldogga tenni ot ilyen szinten.
febr. 6. 15:39
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Erre nincs megoldás, nem illetek össze, a párod meg ezekkel a kijelentésekkel még egy tapló is. Hiába szereted, magadat is szeretned és tisztelned kéne😌
febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grizesteszta ***** válasza:
97%

Szerintem vegyél egy jó nagy análvibrátort, majd dugd be neki tövig és emlékeztesd a fájdalom és az élvezet közötti keskeny határvonalra!


Komolyan: ez nem fog így összejönni, itt csak ő az, aki változtathat: póz, nem egészen bedug, stb. ill. fokozatosan együttműködve: ha nem fáj, akkor még egy kicsit, még mindig nem fáj, akkor még... De egyedül ezt nem fogod tudni kezelni fizikailag, érzelmileg meg úgy tűnik, nem éri meg kezelned. Mióta vagytok együtt? Ezen kívül OK a kapcsolat, tehát megéri ebben a témában 'próbálkozni'?

febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
A pasid egy önző féreg, aki szarik az érzéseidre és hogy neked mi a jó. Az én páromnak is nagy van, és óvatosnak kell lennünk, de ha ilyet benyögne én akkor hagynám ott, konkrétan semmibe vesz téged ez a csávó... Elvárja hogy tűrd a fájdalmat, ami neki mondjuk élvezeti szempontból -100% mert neki nem elég jó a 95% 😂 szánalmas
febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*neked mondjuk...
febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Szereted, szereted... Ő vajon mennyire szeret téged, hogy simán oké neki, hogy szenvedsz, amíg ő kvázi guminőnek használ? Sőt még le is vagy cseszve, hogy tűrjed csendben? Jézus gyere le. Biztos fiatal vagy még, gondolom első nagy szerelem. Jah, azt nehéz elengedni, de hidd el visszanézve nem érted majd, hogy miért nem pattintottad le hamarabb.
febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Mi a baj a nagy mérettel? Úgy tudtam hogy az a státusszimbólum meg a férfiasságnak a non-plusz ultrája.
febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Persze, még ő magyarázza meg neked, hogy az élvezet és a fájdalom között határvonal blabla... Van benne valami, de ezt ne ő akarja már jobban tudni, nem ő a befogadó fél! Ami fizikailag nem megy, az nem megy, kész. Kicsit manipulál téged. Téged akar felelőssé tenni, hogy te vagy az, aki nem engeded el magad eléggé stb.

Nekem is volt nagy méretekkel rendelkező párom, és neki eszébe sem jutott nekem tövig tolni. Ha szóltam hogy fáj, akkor ennyi volt, nem dugta tovább. Totálisan rám hagyta, meddig tolhatja be. Látod? Ehhez még akár szerelem se kell, csak kellő mértékű tisztelet.

Szerintem te is tudod, hogy a párod nem foglalkozik a te élvezeteddel. És ne haragudj, de inkább tűröd a fájdalmat, csak neki legyen jó... Te jó ég. Na ebben hibás vagy, de nem abban, amit a párod sugall neked.

febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!