Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a párom mérete túl nagy és emiatt fájdalmas, viszont ő úgy érzi nem tudja igazán élvezni a szeretkezést, ha nem teszi be teljesen?

Figyelt kérdés

Már sok poziciot kiprobaltunk, nekem van nehany, amiben elvezni is tudom, viszont a tobbseg az olyan, hogy fajdalmas.

Viszont a parom kedvence peldaul a misszionarius, vagy a kutyapoz, es nekem ez a 2 durvan fajdalmas Ha tovig beteszi.

Amugy meg jo lenne, ha egy kicsit ovatosabb lenne es mondjuk csak 90-95 szazalekig tenne be, ertitek?

Ilyenkor mi a teendo?

Azt mondja, hogy igy sohasem tudja atelni a “mindent elsopro szenvedelyt” es szerinte a fajdalom es az elvezet kozott nagyon keskeny a hatarvonal, es meg kell tanulnom elvezni es elengedni magam.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Nekem nagyon rosszul esik, hogy igy velekedik, meg hat sajnalom is, de most mit csinaljak? Sokszor mar a fogamat szoritom ossze ugy faj, de inkabb hagyom.

Ez igy nem jo senkinek.


febr. 6. 15:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Semmiképp se csináljátok úgy hogy neked az fájdalmas. Abból neked lehetnek később egészségügyi problémáid. Hámsérülés, méhszájseb és még sorolhatnám. Ha fáj, ne tegye be annyira. Ha szeret megérti és elfogadja.


Am hány évesek vagytok és mióta alkottok egy párt?

febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Tehát rendszeresen megerőszakol és még mindig nem dobtad ki? Ez most komoly?
febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
A gond ott van, amit a pasid rizsázik arról h így neki nem az igazi ha nem tövig van benned. Sztem egy önző seggfej, akinek nem számít a másik élvezete. Tanulj meg lazítani es élvezni...idióta. Basszon tehenet, esetleg az anyukáját így. És még te érzed szarul magad, h nem tudsz megfelelni neki. Egy vicc vagy. Egxébként ha a tövére köt egy vékonyabb törölközőt, az megakadályozza, h beljebb nyomja annál, ami neked jó. Vannak csajok, akik az ilyen önző gyökereket picsán rúgjàk.
febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Hova beljebb? Tökmindegy mennyire vagy laza, a hüvelynek is van egy fix hossza. A csávóban egy Arany János veszett el ezekkel a hülye dumáival, közben fogadok olyan ostoba, mint a bot.
febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Eroszakolos beteg allat. O azt elvezi ha neked faj.
febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora ez a romboló ?


Amúgy ez kajak meg erőszakol te meg hülye vagy ,hogy tűröd neki a legjobb lenne ha el hagynád mert az ilyen ember nem törődik a másikkal és 1 idő után meg is ver


A volt páromnak is fájt ha tövig ment éppen ezért figyeltem ,hogy ne fájjon neki mert akkor jó ha mind a 2 elvezi

febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%
Próbáld a popsiba engedni, ott jóval hosszabb is befér!
febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ismered a kámaszútrát.

Ne akarjon egy őz méretű nő egy csődör férfivel lenni.Neki ha nem annyira nagy egy kanca vagy a legnagyobb típusú nő kell.

febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van at előttem szólóknak, nem ismètelném. Azt tudom még hozzàtenni, hogy az én pàromnak is nagy volt, és kérdés nélkül elfogadta a helyzetet. Tudta, meddig teheti be, tudta, mikor mehet be teljesen. 6 éven àt egyszer sem rontotta el, és azt mondta, hogy neki nem ad annyit hozzá és nekem sem okozna fàjdalmat. Ilyen férfit keress!

A mostani benyomja teljesen, mert neki kisebb, de itt is vannak fàjdalmas helyzetek és kerüli őket, vagy azonnal abbahagyja. 3 èv alatt sosem okozott direkt, rendszeresen fájdalmat. Neki nagyon fontos a saját öröme miatt, hogy teljesen bemenjen - de megkereste a pózokat, ahol megy, a többit pedig elfogadta anélkül. Idézem: nem az a cél, hogy neked fájjon! Ilyen férfit is kereshetsz.

febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez a pasi nem szeret téged, máskülönben nem okozna neked fájdalmat szándékosan. Nem is tudná úgy élvezni a szexet, hogy tudja neked az fáj.

Az a helyzet hogy csak használ szexre, lehet mellette előad valami szerelmes dumát is, de a lényeg a saját maga kielégülése. Nem más.

Javaslom gondold át és lehet érdemesebb lenne normális palit keresni magadnak.

febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!