Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a nő teendője az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nő teendője az ágyban?

Figyelt kérdés
azért érdekelne leginkább, mert nekem van egy barátnőm, rendszeresen lefekszek vele, de semmit nem hajlandó tenni. kértem, hogy szálljon be a pettingbe, hogy vetkőztet, vagy hasonló, de semmi. szex közben meg még kevesebb. néha megkérem, hogy legyen ő felül, és mozogjon, de nem mozog, és azt mondja, hogy azért, mert nem tud... néha nagyon kiakasztó, és rosszul is esik, hogy ő nem élvezi annyira a szexet, hogy tegyen is valamit közben. az orálról meg annyit mondott, hogy majd egy év múlva, de legutoljára azt mondta, hogy soha, mert azt csak a k**rvák csinálják...

2014. márc. 11. 17:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek.Azt nem tudom te mit csinálj,én már rég dobtam volna.
2014. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
A kérdés nem kompatibilis a leírással.
2014. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Most mire válaszoljak, a kérdésre vagy a leírásra?
2014. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A jó szerető nő legyen vad, ösztönös, kezdeményező és aktív az ágyban.
2014. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, hogy kompatibilis, ha a lénye átment nem? nem akarom dobni, mert nem akarok olyan lenni, akinek a szex a legfontosabb, bár be kell ismernem, hogy eléggé fontos...
2014. márc. 11. 17:44
 6/30 A kérdező kommentje:
a kérdés a kérdés, a leírás pedig ismertető a kérdés előzményeire...
2014. márc. 11. 17:45
 7/30 anonim ***** válasza:

hát öregem pattintsd a csajt!

én meg majd felszedem;)

csak előbb az elérhetőségét add meg :D

2014. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem mindegy. A kérdésre vagy a leírásra reagálni nem mindegy. Na de:

- Beszéld meg ezt vele, egyenesen és kíméletlenül őszintén. Szar neked, fogja fel.

- Talán más áll a háttérben. (Rossz tapasztalat, te vagy pocsék, nem kíván, bűntudat...)

- A nő egyetlen "teendője" az ágyban, hogy élvezi a szexet.

2014. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8-asnak! szerintem a harmadik, legalábbis erre tippelek. az első vagyok neki ilyen tekintetben, de már majdnem egy éve történt az első, és azóta is ilyen. tényleg nemakar semmit se csinálni. előfordul, hogy sír azért, mert még nemtudott eljutni az orgazmusig, és magában látja a hibát, de nem tesz érte. vasárnap eszméletlenül rossz volt vele a szex. pettingként 1 órán át masszíroztam, amit meg is érdemelt, mert nagyon aranyos lány, aztán orálisan is kényeztettem, nem siettem el semmit, próbáltam feloldani a gátlásait azzal, hogy eljuttatom a csúcsra, de nem ment :/ kezdeményezni se szokott, csak hagyja magát túlnyomórészt. néha még sírt is, mert nem szexeltünk, énmeg mondtam, hogy akkor azért csináljon valamit, mert nem vagyok gondolatolvasó, hogy tudjam mit akar. már majdnem mindent megpróbáltam, hogy kedvet hozzak neki a szexhez, és ahhoz is, hogy ő is vegye ki a részét belőle.
2014. márc. 11. 17:53
 10/30 A kérdező kommentje:
nemhiszem, hogy pocsék vagyok, nem mondom, hogy ő a rossz, de nem tesz semmit ellene
2014. márc. 11. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!