Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vinted-en a csaj úgy küld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vinted-en a csaj úgy küld használt bugyit hogy egy nadrágba rejti el, az járható kiskapu?

Figyelt kérdés
Kép a nadrágról, mert ugye fehérneműt nem lehet küldeni, aztán a nadrágba belehajtogatva a bugyi. Próbált így küldeni valaki?

febr. 7. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mert amúgy is nadrágba van a pin@, abban pedig a bugyi, abban meg a nuni és neked ez a szag kell és ez így járható.
febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Oh te kis anyagias, egyből egy nadrágot is akarsz venni a bugyi áráért 😅

Ha az van kiírva a hirdetésben hogy nadrágot ad el, semmi sem utal "árukapcsolásra" akkor nadrágot fogsz kapni. S elhajt a pléhbe (+letiltják a profilod) ha bugyivétellel zaklatod. Vannak erre tematikus fórumok, keress ott.

febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

😱🤔


🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez tényleg ilyen. Ha nadrágot, cipőt, szoknyát stb. akarsz eladni akkor szinte tuti hogy betalál valaki, hogy mást is akar venni (tipikus próbálkozás: küldjél képet felvéve milyen). Mi pont ezért az én telefonszámomat adtuk meg a regisztrációhoz és nem a csajomét :)
febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezt csak én nem értem?


És melyik kulcsszót kell kivennem?

Köszönöm.

febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! En adnék el Vinted nélkül, itt is megbeszelhetjük a részleteket és nem kell trükközni sem.
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!