Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az alábbi dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi dolog normális, vagy egy fétis nálam? 38 éves férfi vagyok és az alább felvázolt dolog vonz engem.

Figyelt kérdés
Vonzódom a nálam 10 akár 20 évvel idősebb nőkhöz. Ráadásul olyan módon, hogy orálisan csinálom nekik. Ez izgalomba hoz, és az hogy kielégítek egy idősebb nőt. Az előnytelen külső sem riaszt vissza, pedig én jól nézek ki. Volt hogy ezt a vágyat meg is valósítottam. Ez szub jelenség lehet, vagy belefér a normálba?

febr. 10. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Senkit nem érdekel , ha neked az tetszik.

Sőt , senkinek nem is kell elmondani.

Normálisabb mintha búzás lennél.

febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Akkor egy 44eves nő nem is érdekel?
febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
én is kedvelem az idős nőket lehet 60-70-80 is
febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezt úgy hívják, hogy gerontofília.
febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
20 évesen még inkább megérteném, de 38 évesen a 10-20 évvel idősebb nők már bőven túl vannak a virágzásukon. De ha neked ez jön be, könnyen találsz rá partnert, hajrá.
febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért egy 40-50 közötti nő, ha igényes, szerintem teljesen rendben van. Szex komolyabb kötöttség nélkül miért ne férhetne bele?


31F

febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted érdekli bármelyik embert is, hogy neked milyen vágyaid vannak, és azok normálisak-e?
febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az fontos, hogy éljen még, vagy az sem számít?
febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Ez jogos volt :)
febr. 10. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezzel semmi probléma nincs.

38 évesen, orális élvezetet adni egy jóval idősebb nőnek, ez szerintem nem különös.

Én bátorítalak, hogy ha van rá lehetőség, ne szalaszd el, mert sajnos ma minden nehéz ami szexszel kapcsolatos.

Nagyon nehéz ma nőt találni bármire is.

Én 57 vagyok, nyalakodás fétisem van, bárkit lerendeznék szájjal, de sajnos nem találok senkit. Nem nagyon szeretik a mai nők a szexet sajnos.

Úgyhogy ha akad jelentkező, ne szalaszd el. 😜🤪

febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!