Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az alábbi dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi dolog normális, vagy egy fétis nálam? 38 éves férfi vagyok és az alább felvázolt dolog vonz engem.

Figyelt kérdés
Vonzódom a nálam 10 akár 20 évvel idősebb nőkhöz. Ráadásul olyan módon, hogy orálisan csinálom nekik. Ez izgalomba hoz, és az hogy kielégítek egy idősebb nőt. Az előnytelen külső sem riaszt vissza, pedig én jól nézek ki. Volt hogy ezt a vágyat meg is valósítottam. Ez szub jelenség lehet, vagy belefér a normálba?

febr. 10. 11:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van, csak én 23 vagyok. 30+ nők jönnek be. Sajnos még nem tudtam kipróbálni :/


Ha van rá partnered élj a lehetőséggel

márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!