Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurcsább fétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurcsább fétis amit személyesen mesélt neked valaki?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy neten mit láttál, hanem mi volt olyan amit a párod, randi partnered előadott számodra és nagyon extrém volt.

febr. 11. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem fétis de nekem eddig a best az hogy egy csaj mesélte hogy az anyja vibrátorját kölcsön szokta venni néha. Nem igazán gondoltam volna h ilyen megtörténik..
febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 érdeklődő35 ***** válasza:
89%
Vannak, akik a bdsm és az abban megélt élményeikről meséltek, más a szexuális életéből kisebb nagyobb érdekességeket, és egy lány elmondta a kutyusukkal megélt orgazmusát
febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik ismerősöm nagyon ki akarta próbálni olyan lánnyal, akinek hiányzik legalább az egyik lába.
febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Mivel nekem is vannak fétiseim ezért elég sok ilyen emberrel szoktam beszélgetni. Sok furcsaságot hallottam már. A legdurvább az volt amikor egy nőnek az volt a parafíliája, hogy valakit felgyújtanak, elégetnek.

Személyesen pedig volt egy nő akinek hónalj fétise volt. Ez nem annyira durva, csak furcsálltam, hogy mi izgató lehet egy férfi hónaljban. De mivel ahogy írtam nekem is vannak fétiseim, így nem ítélkeztem felette, és legalább kölcsönösen tudtunk egymásnak segíteni.

febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volna a fétisem hogy sokkoljon le 1nő, majd utána bántson, pl rugdaljon meg
febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy nap lefolyása alatt tízszer ki akarok nyalni sgyetlen nőt, mert egy ismerősömet állítása szerint hétszer nyalta ki a férje. Azt válaszoltam, a tíz se nagy szám...
febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!