Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baja van a pasinak? 1 évig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a pasinak? 1 évig eléldegélt úgy mellettem friss kapcsolatban, hogy hozzám sem nyúlt. Én többször is kezdeményezte, de mindig talált kibúvót. Szeretője nem volt, itthon dolgozik.

Figyelt kérdés
febr. 12. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

...és te is mellette??

Ez a kezdeményeztem mit takar?

Egyáltalán hogyan bírtad és beszéltek ti ilyesmikről egymással???

febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg potencia problémái vannak. Hány évesek vagytok?
febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő 30 én 27.és igen kibírtam mert eleve alacsony a libidóm nő létemre. Igen, vannak ilyenek is. Meg előtte nekem is volt rossz kapcsolatom. De ami őt illeti, na az tényleg bajra utal.
febr. 12. 08:45
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Basszus , pedig a harmincas vagy közel harmincsas csaj a legjobb korosztály.. Szerintem kérdezz rá, de tuti, valami gondja van. Remélem megoldódik, szorítok..
febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha jól belegondolok, és ne vedd sértésnek, igazán jól összeilletek...

Bakker 1 éve együtt és semmi szex?? Hát ezt elképzelni sem tudom, pedig 50 éves vagyok.

És feláll neki egyáltalán, csak volt már csók, simi, tapera...vagy totál zéró cukor??

Ez egészen elképesztő!!

febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Volt már kísérlet, fel is állt neki,de akkor jött az,hogy annyira izgult,hogy nem ment fel neki a gumi,és nekem sem engedte,hogy segítsek.utána jó darabig ha meghallotta,hogy szex, vagy óvszer, szinte megrémült..ezért nem értem..
febr. 12. 08:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ment fel a gumi ? Ezt ,hogyan érted ? Nem volt elég kemény vagy lankadt ?
febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem volt neki elég kemény, nem állt fel rendesen,mert annyira izgult..Ekkor fogalmazódott bennem meg,hogy többször is eljátszotta ugyan ezt,hogy vagy nem passzolunk egymáshoz, vagy valami más gond van.
febr. 12. 09:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Amikor meg felment rá, akkor meg 2 perc alatt visszaállt az eredeti helyzetébe. Mielőtt bármit csinálhattunk volna.
febr. 12. 09:07
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Mondtad már neki, hogy valamennyi szex neked kell. (Mondjuk heti 1.) Ha nem tud vagy akar ennyit sem adni neked, legalább nyaljon ki rendesen. Ha még az sem akkor hozzon neked valakit akivel lehet szexelned.
febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!