Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennél prosti?Ha igen milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél prosti?Ha igen milyen megfontolásból?

Figyelt kérdés

febr. 13. 03:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Én a másik véglet vagyok: a férjem az egyetlen férfi az életemben. Nem, nem hiányzik más, igen, jó vele. És hogy a kérdésre is válaszoljak: természetesen nem.
febr. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Lennék, de csak ha semmilyen más pénzkereseti lehetőségem nem maradna. Ha lenne gyerekem is akkor meg főleg. De szenvednék tőle az biztos, nem nekem való az ilyesmi.
febr. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kevesen lennének, bár nagyon szimpatikus volt az az ókori intézmény, hogy Mezopotámiában egyes templomokban, talán Istár istennő templomaiban voltak olyan nők, akiknek a hívek kielégítése volt a feladata, és ingyen.
febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor, ha ritkán nagyobb összegért tudnám megb@szatni magam.
febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 NTBS ***** válasza:
78%
Anyagi okokból esetleg.
febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
#4 mit jelent a nagyobb összeg?
febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy nem vállalnék be mindent. Pl anált nem csinálnék. A prosti meg ugye azt hiszem mindent csinál. Ilyen prosti senkinek sem kell.


Ettől elvonatkoztatva sem lennék prosti. Nem tudom, valahogy nem vonz, hogy férfiak maszturbáljanak velem.

febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Én az vagyok 15 éve. nagyon szeretem. elég sok rétü ez a szakma. tudni kell jól kommunikálni, érteni kell az ember pszihológiáját, ide nem csak dugni kell. a vendégeim 80% beszélgetni is akar. elmondja az otthoni gondokat amiket még a barátainak sem akar kifecsegni.

ez egy nagyon bizalmi munka. vannak hebrencs lányok akik aztan elbulizzák a pénzt és elzüllenek persze.

én nem ez a kategoria vagyok. fegyelemmel csinálom, oda adással egyedül nevelem a fiam igy mondhatom hogy családom tartom ebből fenn.

sokszor ilyenkor feljön a adócsalok ezek a lányok, többségük igen.

De én még hivatalosan is csinálom így tisztességesen adózom is hivatalosan ki van váltva a vállalkozóim erre "egyéb személyi szolgáltatas" a Teáor számok közt a megnevezés. de ez alatt sok tevékenység futhat.

És más vállalkozást is végzek mellette mert van egy egyedi üzketem is amibel ölelés terápiát csinálok (ez erotika mentes). ez lesz majd pár év multva a fő hogy a fiamat ne bántsák miattam ha nagyobb lesz.

febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

#8 ahogy leírtad, korrektnek tűnsz.


7 voltam.

febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

köszi, 9es

igyekszem is az lenni. nagyon vigyázok a hir nevemre

febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!