Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha állitólag olyan sok férfine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állitólag olyan sok férfinek van óriási pénisze, akkor én miért nem talákoztam még eggyel sem?

Figyelt kérdés

febr. 14. 00:35
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként komolyak az itteni nők is. Nem láttak nagyobbat, de ha itt valakinek van nem hiszik el, illetve itt nem ismerkednek. Nincs ezzel semmi gond. Aki találkozott vele meglepődött rendesen. Ha nem is a hosszán, de a vastagság miatt mindenki azt mondta hatalmas. 🤔

Nem kell megerősítés, tudom mekkora köszönöm.

febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létre kéne hozni az óriás péniszű férfiak országát,szigetét vagy valami ilyesmi.
febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
64%

Nem megy össze. Nem ez az oka. Hanem egyszerűen nagyobbrw nő a fiataloknak. Ennek az oka a sokkal könnyebben elérhető táplálék, az állatokat ki tudja mivel etetik, hogy ilyen gyorsan nőnek, de ez hatással van az emberekre is, pubertás tovább tart.

Ezek miatt magasabbak az emberek, a nők nőiesebbek, a férfiaknak nagyobb péniszük van stb.

febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
71%
Ez a legnagyobb baromság amit eddig hallottam. Az lehet, hogy magasabbra nőnek az emberek a bőséges táplálék miatt de a pénisz mérete genetikailag kódolt dolog. Valójában már a születéskor eldől, nem lehet befolyásolni táplálkozással.
febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
64%
Mert ez egy k@rva nagy tévhit :D
febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
70%
Mert a neten mindnek nagy farka van, és ugye a valóság meg mást mutat.
febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

26-os!

Egyáltalán nem így van, itt is többen írják 13-15 körül. Vannak nagyobbak, de egyáltalán nem azt jelenti, hogy mindenkinek.

febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem hiszi az menjen el egy kondi vagy uszoda zuhanyzóba

Messze nagyobb van a tizen huszonéves korosztálynak mint a 30as negyvenes korosztálynak

febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
49%

#28

Ha nem haragszol, én kihagynám mások f@szának a nézegetését az uszodában.

Amit írsz, az teljesen abszurd orvosilag. Ez egy öröklött dolog, nem lehet külső tényezőkkel befolyásolni. Minden korosztályban van ilyen is és olyan is. Az, hogy te mit láttál az egy kiragadott dolog egy adott helyzetben, láttál néhány nagyf@szú fiatalt és néhány kisf@szú idősebbet és rá akarsz húzni egy sémát, egy törvényszerűséget.

febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

28-as!

Amit a 29-esnek igaza van, másrészt nem merev f@sszal mászkálnak a zuhanyzóban, szóval még ha nézegetnénk sem derülne ki semmi.

febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!