Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha állitólag olyan sok férfine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állitólag olyan sok férfinek van óriási pénisze, akkor én miért nem talákoztam még eggyel sem?

Figyelt kérdés

febr. 14. 00:35
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Lehet rossz helyen keresed,ha nem találsz.
febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Mi számít óriásinak?
febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Igen, ez sem világos, mi számít óriásinak. Nekem 19cm, a nőm ezt szokta meg, nem is volt mással rajtam kívül, úgyhogy nem számít óriásinak de lehet, hogy másnak az lenne. Hallani lehet 25cm vagy attól nagyobbakról is de valószínűleg olyan ritka, hogy a legtöbb nő ilyennel nem találkozik.
febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Az enyém picike, mindössze 16 centi, de cserébe szép egyes lányok szerint.
febr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
16cm egyáltalán nem picike, valamivel az átlag felett van.
febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
#28 as gyerek már harmadjára próbálja súlykolni, hogy a fiataloknak nagyobb!
febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
#28 Már hogyne lenne nagyobb. Mi az, hogy nem lehet befolyásolni? Olvass már utána. Ahogy a magasság nő úgy a pénisz is. Vagy szerinted mivel másabb a magasság, mint a pénisz? Miert lehet a magasságot befolyásolni, a péniszt meg nem?
febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy minden fiatalnak nagyobb, mint egy nála idősebbnek, hanem azt, hogy növekszik az átlag. Ez statisztika, nincs sok jelentősége az életben.
febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nen minden fiatalnak, de a többségnek nagyobb van.
febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
mert nem vagy elég vonzó hozzájuk.
febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!