Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiről azt gondoltad, hogy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiről azt gondoltad, hogy jó lesz vele a csók meg a sex, azzal általában az is lett?

Figyelt kérdés
Főleg a smárra értem h előre rá lehet érezni, ha működni fog a kémia?

febr. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Minden jó volt a szexig. Ott derült ki hogy kicsi a farka, kb 12, és 2 perces pasi, aki utána magyaràzkodik, ami rendkívűl idegesítő.
febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de csaj nagyon előadta magát, hogy brutális, csókban én mást szeretek, mint ő, szóval azt mondta, borzalmasan csókolok, hát mondom, persze, mert mást szeretek 😅 a szex az meg, hát csak a maszlag volt, de amúgy semmi extra, így úgy bírja meg órákig, már attól paraztam, hogy nem fogok tudni vele mit kezdeni, aztán már a nyalástól elélvezett egymás után 4x utána még szex közben pár perc alatt két háromszor és ennyivolt a részéről. Nem volt rossz, de qz a hűha mega érzés nem volt amit bemeselt nekem 😅
febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában bejött az elmélet: akivel jó volt smárolni, azzal az ágyban is jó volt. De volt egy nagy rászaladásom is: olyan rosszul csókolt a csaj, hogy azt hittem a gyomromtól a fülemig mindenhol járt a nyelven erőszakosan, de az ágyban meg olyan fogékony volt mindenre és figyelt rám is, hogy azt kell mondjam, felejthetetlen volt a menet.
febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen .
febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de fordítva viszont igaz, mármint akivel csók közben sem találod meg az összhangot azzal az ágyban sem fogod.
febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha smárolás közben megvan az összhang, jó ritmust, ugynazt/hasonlóan szeretitek, nagyon jó, akkor az nagyobb valószínűséggel jelent jó szexet. DE nem feltétlen.


Amúgy nincs sok tapasztalatom, de ami van, ott egyébként ilyen dolgokat illetőrn nálunk jó volt a kommunikáció. Elmondtam mi tetszik, a srác csinálta. Elmondtam mit ne, rögtön nem csinálta, nem is próbálta meg akár csak egyszer se újra. Belegondolva ez lenne a normális, de szerintem kevesen ilyen figyelmesek.


Ér, sőt kell is mondani, beszélni, kérdezni, mert sokat hozzáad. Amúgy a szex picit komplexebb, sok pasi nem tudja mi az a csikló vagy hol van:D Pedig kéne.


De ilyenkor a csaj is nyugodtan szólhat vagy rávezetheti. És persze vica versa.

Akinek túl nagy szája a szexszel kapcsolatban, általában nem akkora spíler amúgy.

febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!