Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyi lenne a kerdesem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi lenne a kerdesem, hogy a baratnommel holnap leszunk egyutt egy honapja, es tegnap utalt ra, hogy megfoghatnam a feneket. De meg csok nem volt, akkor ezt szerintetek ugy gondolta hogy oleles kozben?

Figyelt kérdés

Ez az elso parkapcsolatunk es nem tudom,hogy mire gondolt

15f 15 l


2015. okt. 18. 10:33
 1/8 anonim válasza:
Kamu
2015. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi kamu?
2015. okt. 18. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagytok együtt, ha még nem is csókolóztatok? Amúgy ne legyél már ilyen élet képtelen.. először csókold meg, aztán majd jön magától
2015. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy,hogy mar meg akartam de o a "tokeletes" pillanatra var
2015. okt. 18. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Neki milyen lenne a tökéletes pillanat? :D


Csókold meg ;)


Puszi mar volt?

2015. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Puszi volt,es nem tudom
2015. okt. 18. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Uuuu... Lehet h nemm segít... De a tökéletes pillanat nekem pl az, amikor régen nem láttátok egymást már és esik is az eső, senkinél nincs esernyő már halálra vagytok ázva és akkor odafut, megölel téged és te meg csak húzod magadhoz és amikor elhajol, nem engeded el a derekát hanem egyszerűen egy kiszámítható de hirtelen mozdulattal megcsókolod...
2015. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Légy már rámenős! Karold át, csókold meg! Kicsit lehetsz erőszakos is ha ellenkezik. Miközben ölelgeted a kezed is lejjebb csúsztathatod. Ha elhúzza, próbáld addig, amíg engedi! Egy nőnél a "nem" nem azt jelenti, hogy "nem", hanem próbálkozz még! Ha veled akar maradni, előbb utóbb engedni fog még többet is!
2016. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!