Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Volt már valaki, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már valaki, aki részegen (vagy valamilyen okból kifolyólag, mikor nem volt teljesen magánál) csókolózott egy másik sráccal, de önmagában nem vonzódik a férfiakhoz? Ha igen, hogy történt? Milyen volt? Mit éreztetek/gondoltatok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 15:26
 1/8 mennikéne ***** válasza:
78%
egyszer beittunk. egy kanapén ültem a fejem mögött fal, aztán egy kétes identitásu haverom be akarta kapni a nyelvem, a fejem huztam hátra a fal megfogott ugyh vegülis lesmarolt csak nem viszonoztam, elloktem magamtól és ha hiszed ha nem ennek 10 éve de még mindig nem buli rá visszagondolni, inkább kellemetlen
2015. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
általában az emberekből részegen kijön ami józanul nem, vagyis a tudatalatti
2015. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. okt. 28. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Vigyorogva olvastam #1-es kommentelő által írottakat. Full heterónak vallja magát, kellemetlen volt a 10 évvel ezelőtti élmény, de még most is a homoszex rovatba írogat... Ha ennyire nem szereti, vajon miért olvas a témában???
2015. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh hát én nem voltam olyan részeg mint a másik fél. :D Hagytam magam mert érdekelt és úgy voltam vele, hogy rá lehet fogni az ittas állapotra. Meg aztán tudjátok.. fiatal voltam és mindig ott lebegett a fejemben, hogy mindent ki kell próbálni :D

Nem volt rossz és nem bántam meg, hiszen ez is tapasztalat. :) Semmi hátrányom nem származott belőle.

2015. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:) igazabol egy regenyhez gyujtom az infókat:D
2015. okt. 30. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze.... xD
2015. nov. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egyszer egy ismerosom annyira bedrogozott egy buliba hogy masikpasikat fogdosott meg hrrr-gott rajuk meet hogy o macska... :D de alapjaraton hetero..:)
2015. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!