Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan folytsam el BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytsam el BDSM vágyaimat ha párom nem akar ebben partner lenni?

Figyelt kérdés

febr. 16. 16:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
44%

Keressetek domot - semmi szerelem, csak ez.

Gmail címet adjatok!


47/F/Dom/hetero

febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
Akkor keresni kell valakit, aki megadja a durvább szexet.
febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

11 na erre soha nem tudnám rá venni de én sem szeretném.

Vagy vele vagy elnyomom valahogy.

febr. 16. 19:36
 14/41 anonim ***** válasza:
13%
Akkor meg nyomd el és hagyd abba a semmit nem érő hisztidet.
febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem inkább örülj neki, hogy nem megy ilyesmibe bele...
febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. De tényleg. 4 évig nyomtam el magamban, végig szenvedés volt, rendesen fájt már, minden együttlét után lehangolt voltam, hiába volt orgazmusom de egyszerűen nem éreztem magam kielégültnek.

Aztán találtam ezerszer jobbat aki határozott és domináns, azóta végtelenül boldog vagyok és nagyon jó minden egyes szeánsz/együttlét

L

febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 mikeXxX ***** válasza:
100%
Elnyomni nem fogod tudni azt most mondom ha bárkinek van fètise vagy BDSM vágya az nem múlik el csak egyre erősebb lesz főleg ha semmit sem kapsz mint most .44f
febr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 gabor49 ***** válasza:
7%
keress rá partnert én benne lennék irj privit 50/f
febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen esetben semmiféle félrelépésről vagy megcsalásról nem beszélhetünk, ha mással, máshol éled ki. Mondok valamit (pszt. hátha az erkölcscsősz lepontozásmániás ítészek nem veszik észre 😜). Nekem orvosi fétisem van. Azaz ha engemet orvos vizsgál, akár szerepjáték keretében akár élesben. Engem az húz fel. Illetve mivel középkorú pasas vagyok az, ha én játszom doktorbácsis játékot. És ilyenkor mindegy az illető neme is. Vizsgálok fiút is. Namost a vanilla hetero párkapcsolat mellett én ezeket a dolgokat egészségügyi tevékenység gyanánt “könyveltem”. Tehát ha valaki megvizsgált, az eü prevenció. Ha én vizsgálok (nem vagyok orvos de eü jártasságot szereztem) akkor én segítő szerepben vagyok másnak. Mivel hagyományosan ebben nem volt sosem aktus, effektíve szex, így sosem volt lelkifurdalás egy kicsit sem. Ezt a szellemiséget nem tudod átvinni a te dolgodra?
febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
19 amire én vágyok az nem feltétlen alázás szavakkal vagy fájdalom okozás. Szex közben akarom meg élni ez fokozza az élvezetem. Tehát a válaszom nem.
febr. 17. 09:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!