Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért "fél" tőlem a pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "fél" tőlem a pasi?

Figyelt kérdés
Látom rajta (meg mindenki) hogy bejövök neki, de nem tud mit mondani szinte sose magától, meg ha egyszer nem mosolygok rá pl, akkor rögtön azt hiszi, hogy bajom van vele. Meg úgy áltanánosságban folyton mintha zavarban lenne. Pedig több kapcsolata volt, mint nekem. Idősebb is.
febr. 16. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Hmmm....😐


A kérdésedet elolvasva mi lenne ha rákérdeznél? Csak úgy kérdezem.

febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%
Sajnos és is “félek” lányoktól (csak aki nagyon bejön) ez szerintem az idegességtől van, amit nem mindig tudunk kezelni.
febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
De szexuális kapcsolata is volt lányokkal?
febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 igen🙃
febr. 16. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehát idősebb is? Akkor értem már. 90 évesen Géza bácsi gáznak tartja 12 éves lánnyal.
febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert belül még ott lakik benne a félénk, szorongó, saját magában bizonytalan kisfiú.
febr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
79%
Nem tőled fél, max a kialakuló helyzettől/elutasítàstól.
febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan élethelyzet, hogy az ember elbizonytalanodik, volt már többféle kapcsolatom is, de amikor azt éreztem egy nőnél, akiről nem gondoltam volna, hogy akár kapcsolatban, akár másban is velem benne lenne, alig mertem rákérdezni. Én azt mondanám, kérdezz rá, mert lehet így elmentek egymás mellett, aztán nem jön vissza a lehetőség.
febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!