Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális jelenség az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális jelenség az ha alkalmiban a pasi azt kérte tőlem, hogy nyalogassam a seggét?

Figyelt kérdés
dec. 5. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Neki gondolom az. Nekem egyből elmenne a kedvem, és hagynám az egészet.
dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem kérnék ilyet, de nekem az életben soha nem volt alkalmim. Már nem is lesz, mert 66 vagyok. Azt meg én honnan találjam ki, akik legszívesebben a seggüket nyalatják, azoknak ilyenkor mi jár a fejében?
dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Kurwa gáz...
dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Normális jelenség az ha alkalmiban a csaj azt kérte tőlem, hogy nyalogassam a seggét?
dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Alkalmilag olyat kérnek ám a pasasok amit kapcsolatban nem kapnak meg . Ráadásul még ingyen is vagy és ha "bevállalos" az neki csak jó mert nem kell érte fizetni és ezt kihasználja ...


N29

dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
5 a csapból is a nők folynak, ki fizetne értetek ha ingyen megkapjuk ami kell? + csak úgy tapadnak mint a légy a mézes madzagra
dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy ezt kérte. Az is normális, hogy te nemet mondtál rá. Az nem lenne normális, ha ennek ellenére rákényszerített volna.
dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha kulturáltan, nem követelőzve, nem akaratoskodva tette akkor az. Megmondta őszintén mire vágyik és kész. Ha követelőzve, elvárás-szerűen akkor viszont gáz, mert egy hülye önző pöts aki rá akarja erőltetni a másikra amit az nem akar.
dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is imádja ha nyalom a popsiját. Sajnos túlságosan is, van úgy hogy 20 perc, fél órát is nyalni kell őt

Igaz, azután kb egy perc szopás után elélvez


Persze nem az első alkalommal kérte

dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És eleget tettél a kérésének?
dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!