Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kerültetek már véletlen kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már véletlen kínos helyzetbe rokonnal, ami utólag belegondolva felizgatott?

Figyelt kérdés
Nem szex vagy maszti közbeni lebukás, hanem tényleg ez a sima véletlenszerű, amikor meglátta hogy áll a farkad, vagy benyitott miközben fürödtél, vagy lányok leesett rólatok a törölköző, ilyesmik.

febr. 17. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

13 voltam, unokanővérem 18.

Nyár volt, balatoni nyaralónkban voltunk. A lenti részben ahol mi voltunk, elromlott a zuhanyzó csap, már pucér voltam, derekamra csavartam a törölközőt és felmentem a tetőtéri lakrészbe. Csend volt, azt hittem sehol senki. Benyitottam a fürdőbe, unokanővérem meg ott állt szembe velem full meztelen! Olyan látvány volt, hogy azonnal merevedésem lett tőle és leesett a törölköző rólam! Persze nekiállt hisztizni hogy mért nem kopogok meg mit keresek ott egyáltalán, de azért rendesen meghesszelte a répámat...

Na persze nekem is beégett az agyamba a gyönyörű teste! Rengetegszer fantáziáltam róla ezután recskázás közben! ;)

febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a sógoromat láttam meg véletlen amikor végzős volt és benyitottam a fürdőbe ő meg meztelen a tükör előtt feszített ép be.
febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pichamód bemindenezett 10/8-as sógornőmet kellett egyszer gatyábaráznom . Megfordult egy két dolog a fejemben mikor hidegzuhany alá tettem de a józanész győzött.
febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!