Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első szopásotoknál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első szopásotoknál a szátokba élveztek?

Figyelt kérdés

febr. 18. 07:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 5!Egyszer csinàlt velem ilyet a pasi..Ràharaptam a farkàra..A sebèszetem ràjött hogy nem szòrakozunk…Kicsit varrni kellett neki..Megmondtam hogy megijedtem,ez van..
febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%

12!

Még oklozteletek volna, de a szádat is ha velem ilyet tettél volna. Én is megijedtem volna, azért csináltam.

febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 13!Onnantòl kezdve hogy megütsz azonnal feljelentelek,pàr hònap sitt rendberakott volna..
febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott a látlelet a megharapott farokról, akkor ott azért óvatosan a feljelentéssel.


Nem csak a nő mehet ám a bíróságra, még ha könnyen ki is alakult ez a téves kép manapság sokakban.


Azt meg aztán mondhatod a bírónak, hogy de nem volt megbeszélve a szájbaélvezés - hogyan bizonyítod?


Ezt csak azért, mert neked a szájbaélvezéstől nem lesz érdemben semmi bajod, de komolyan megharapni valakinek a farkát súlyos, bűntetendő testi sértés. Nem azt védem, ami visszaél a bizalmaddal, csak az arányokat érezzük. Olyan, mintha valaki elmond neked egy kövér anyás viccet, te pedig beleállítod a kést.

És még te mész feljelentgetni.


Már fiatalon is utáltam azokat a lányokat, akik minden gyalázatos dolgot megcsináltak a fiúkkal, majd ha visszanyalt a fagyi, akkor kikérték maguknak, hogy hát ez hogy lehet, hát ők lányok.

febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
23%
Ha a szàmba èlvez s nem szól s egyszer vèletlen megijedve ràharapok akkor hidd el nincs az a bíròsàg ami egy kènyszerített nőnek ne adna igazat….
febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
38%

#14!

Nem meg vertétek volna hanem puncidar popsidat szádat oklozt volna meg. Egyszóval fel és be dugtam volna az 5 ✊ ujjamat minden lyukadba. Ez az öklözés, nem a verés.

febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a szàmba èlvez s nem szól s egyszer vèletlen megijedve ràharapok akkor hidd el nincs az a bíròsàg ami egy kènyszerített nőnek ne adna igazat…."


Na és hogyan bizonyítod, hogy nem volt megbeszélve?

Akárhogy is tartod viccesnek az ilyenféle kiszólásokat, meg menő, öntudatos nőnek magadat, amiről beszélsz, súlyos (hét napon túl gyógyuló) testi sértés, és messzemenőkig nincs arányban a bűntetted súlyossága azzal, ami téged ért. Ezt kellene felfogni.

febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 12. DEHOGY tettél te ilyet, csak jár a szád. De tudod mit, arra használd a szád amire való! Szopásra! :D (mellesleg ha velem ilyet teszel, akkor nem csak én kerülök a sürgősségire és hát lehet hogy nem velem lesz nehezebb dolguk a sebészeknek...)

Na szép napot! :)

febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8%
Nőkènt meglep mennyi agresszív àllatt van manapsàg is akik abbòl èlik ki az èlvezetüket hogy egy gyenge nőt vernènek meg..Mondjuk a gyakorin sosem a iskolàzott rèteg kèpviselte magàt.Amit a csaj csinàlna sem normàlis,de az itteni hozzàszólok megerősítettek abban hogy jól tettem hogy a fèrjemet nem az aluledukàlt söpredèk közül vàlasztottam..Kedves utolsò!A szànk sokmindenre valò..Pl arra hogy a hozzàd hasonlò azonnal pòtolhatò semmirekelő melòst utasítgassam vezetőkènt..Ha meg megemeled egy picit is a hangod,repülsz ki a mocsolba ahonnan szàrmazol,s hò vègèn màr borsodira sem fog telni…Sose felejtsd el hogy hol a helyed a tàrsadalomban..
febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!