Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első szopásotoknál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első szopásotoknál a szátokba élveztek?

Figyelt kérdés

febr. 18. 07:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Àllat,javítva.Előző voltam
febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nőkènt meglep mennyi agresszív àllatt van manapsàg is akik abbòl èlik ki az èlvezetüket hogy egy gyenge nőt vernènek meg.."


Na, pont erről van szó. "Gyenge nőt vernének meg". Pontosan erről beszéltem. Aki beleharap egy férfi farkába, ne hivatkozzon utána arra, hogy a megütni "egy gyenge nőt". Nem emelheted ezt védőpajzsként minden tetted elé. Nem tehetsz meg bármit az emberekkel következmények nélkül a nemeddel takarózva.

Az írásképed pedig nem éppen azt mutatja, hogy vezető beosztásban lennél. Az internet kényelmes hely, mindenki olyan életet teremt benne magának, amilyet akar - a valóság elől menekülve.

febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
16%
Èn fèrfikènt mondom,hogy akàrmilyen szemèt egy nő,nem fogom megütni.Nem így neveltel.Ez szimpla neveltetès.
febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
22!Majd nyílvàn egy íràskèp alapjàn megmondod ki a tanult s ki a söpredèk..Csak megjegyeztem ,hogy sok itt a proli àllat
febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
21%

#24

Pontosan. Ez is a műveltség egy tükre. A vezető beosztás magávalvon egyfajta igényességet is.

febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%
Igen
febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
67%

"Nőkènt meglep mennyi agresszív àllatt van manapsàg"


Engem meg férfiként lep meg, hogy milyen aggresszívak a mai nők. Nem mellesleg ebbe a topikba is egy hölgyemény hozta be az aggressziót a kommentjével, innen szabadult el az aggresszió a kommentelő férfiakból is. Mert az aggresszió agressziót szül, ha nem tudnád, te kis túledukált...


Az általunk taglalt, farokráharapós scenarioban az aggresszió ott kezdődik, hogy a nő szándékosan ráharap. Miközben előzőleg benne volt, hogy orális szex lesz... Olyan pedig nincs hogy aki ilyenbe belemegy, az "ijedtségből" összeharap, csak mert valamennyi trutyi kerül a szájába... (Ijedtségből amúgy sem szokás összeharapni, kérdezz meg egy szakembert.) Ez ordas nagy kamu! Ami viszont elképzelhető, hogy ha valakinek ráharapnak a péniszére akkor bizony NEM aggresszióból, hanem életösztönből odasóz párat, amúgy tiszta erőből. Az meg pont elég is ahhoz, hogy nehéz dolguk legyen az orvosoknak. Egy péniszt mellesleg könnyebb sikeresen visszavarni, mint egy szilánkosra tört arccsontot öszerakni. Nekem van sebész ismerősöm (tudod, még a mocsokból ismerem, ahonnan származom!😄).

Nem mellesleg: ebbe a topikba is egy hölgyemény hozta be az aggressziót a kommentjével, innen szabadult el az aggresszió a kommentelő férfiakból is.


Helyretettem a kiscsajt, nehogy tényleg megpróbálja valaha is, mert abból tényleg baj lehet. Ezen meg fennakadtál, ajvé...


Egyébként közlöm, hogy az aggresszió nem köthető szorosan össze az edukációval. Való igaz, hogy az aluledukáltak között több a durva ember. Viszont meglepődnél ha tudnád, mennyi - egyébként intelligens, tanult, jól szituált - férfi veri rendszeresen a nőjét, gyerekét. Nyugodtan megkérdezheted bármelyik pszichiátertől, ügyvédtől.


De valószínűbb hogy nem vagy te olyan naív hogy ne tudd ezt.


Vicces hogy előadod hogy te valami vezető vagy, rólam meg egyből prekoncepciód van, hogy biztos valami melós vagyok és innen-onnan származom! :D


Hát olyan melós vagyok, aki a magyaron kívűl még két nyelven beszél perfekten, aki HO-ban tolja, Budaörs Kamaraerdőből, egy olyan házban, amiről Te valszeg csak álmodozol. Persze - ha már a prekoncepcióknál tartunk - lehet hogy te is ilyen házban élsz, hála a férjednek akihez valszeg azért mentél hozzá mert NEKI VOLT, neked meg kilógott a segged a nadrágból. Szereztél egy könyvtárszakos diplomát 😄, betoltak valami unalmas középszerű pozícióba vezetőnek, minden beosztottad utál, Te meg azt hiszed van eszed. Nnna. Ennyit a prekoncepciókról. Ismét egy csaj, aki komp akart lenni, de nem komplett! 😄😄😄

febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
Én csak a hozzászólásokat jöttem olvasni. :)
febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a számba ment és lenyeltem elsőre is.
febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kis ügyes vagy!
febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!