Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik férfiként azt mondják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik férfiként azt mondják, hogy a kis mell tetszik nekik a legjobban, azok tizenévesen is ezt gondolták?

Figyelt kérdés

febr. 18. 18:31
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
13%
Tizenévesen is segg és arc, most is. A nagy mell csak +.
febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Annyian írják itt a segget meg az arcot, közben meg gimnáziumi és mostani haveri kőrből is olyan átlagos tipikus semmilyen arcú lányokat úgy harangoztak be, hogy húha mit fogtam a hétvégén

Csak röhögtem magamban mindig

febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
65%
Igen ez így volt régen , és ez van most is .
febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
73%
#32 Ez csak azt mutatja, hogy eltérőek vagyunk.
febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

#34

Én nem éppen azt látom, ahogy az a kommentem is le lett pontozva, hogy kisfiúra emlékezetet a lapos mell

Nem tudom, férfiak vannak itt, vagy mi ez az új hullám most?

Régen 2013 környékén használtam sokat ezt a fórumot, akkor még hülye fejemmel én is írkáltam csajoknak legfőképp, de akkor még nem mert ez a kismell mánia

Amióta visszaszoktam kicsit csak unalomból, azóta látom hogy mennyi ilyen kismell fanatikus van

Mint férfi a férfinek elég érdekes lenne legalább egymás között nem elismerni hogy mennyire fiús hatású a lapos mell

Én aztán sem kamaszként, sem most nem látom ezt jónak és a spanok sem ezt preferálták

Mostanra már 90%-a incel ennek a fórumnak

Szomorú

febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
73%
#35 Gyanítom, hogy ki vagy...
febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%

#34


Látom te is azok közé tartozol, akiknek a mèret számìt, úgy mint azok a csajok, akiknek kicsi a 16 cm-es pènisz, mert állitásuk szerint náluk a 18-cm-től indul a farokméret.


Fontos a mellméret, de nem mindenàron.

Ha van egy lány, akibe szerelmes leszek,megfog a szemèlyisège, vagy bármi más, akkor nem fogom csak azért hanyagolni, mert nincsenek kiemelkedően nagy mellei.

febr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
49%

Kb. egy éve volt egy nő, aki elég erős szexuális vágyat ébresztett bennem, és neki épp normál, vagy inkább kisebb, természetes cicijei voltak. Egyáltalán nem ez számított, hanem az egész nő egyben.

Sosem voltam nagymellmániás, sem most, sem tizenéves fejjel. Nálam huszadik szempont.

febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

#37

Én sem azt mondtam hogy mindenáron, de engem nagyon kiábrándít, ha semmi nincs

És itt a semmi alatt most tényleg a semmire gondolok, mert sok ilyen van valljuk be, főleg a vékony törékeny lányoknál akik nekem egyébként tetszenek

Én is voltam hogy kötöttem kompromisszumot, de rájöttem hogy nem érdemes

És én nem a kiemelkedően nagy mellekről beszéltem, az már tud lógni ami viszont undorító számomra

De ne legyen apró és főleg ne legyen csúnya és sötét a mellbimbó, mert ahogy írtam nem akarom magam pedofil püspöknek érezni

febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%

#39

Milyen divat lett újra használni a pedofil szòt? Na vajon miért?

Kiváncsi vagyok, mikor lesz divat ùjra zsidòzni is?

febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!