Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jövök olyan könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök olyan könnyen zavarba egy random pasitól?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy teljesen random, idegen férfiaktól zavarba jövök. Elég csak annyi, hogy rámnézzen vagy mellém álljon a villamoson. Természetesen csak olyan férfiaknál érzem ezt, akiket vonzónak találok. Ez kezd zavaróvá válni számomra. Ennyire szemérmes lennék vagy csak ennyire ki vagyok éhezve a szexre? Normális válaszokat írjatok légyszi! Előre is köszönöm!

febr. 20. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a természetedből fakad .
febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy a természetemből fakad? Korábban nem tapasztaltam ezt.
febr. 20. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor azt neked kell tudnod , hogy a korábbiakhoz képest , mi történt veled , mitől változhattál meg ilyen téren .
febr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nőkkel vagyok így.
febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert szereted a random dolgokat.. És tagadod hogy ki vagy éhezve, de ne félj, itt random módon találsz random gyiekeseket, akik majd random módon kinyalatják a random feneküket veled.
febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú akkor tőlem mennyire zavarba jönnél :D
febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Félénk vagy én is ilyen vagyok. Sokat dolgoztam már ezen, de nem sikerült legyőzni. Random emberekkel kezdtem el small talkolni, ez sokat segített, de alapvetően magamnak való, introvertált alak vagyok.
febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert viszket már a puncid.😂
febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanilyen vagyok. Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. 22N
febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!