Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, most őszintén. Lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most őszintén. Lassan itt a tavasz és ahhoz igazìtjàtok az öltözködést is. Ha olyan felső ruházatot vesztek fel, amiben kihangsùlyozzàtok a melleket, akkor miért sértő, ha a férfi szemek megakadnak a làtvànyon?

Figyelt kérdés

Miért bunkóság ha ott marad egy férfi tekintete?

Hiszen nem csak azért öltöztetek ùgy, hogy ti jól érezzétek magatokat abban a ruhàban, hanem kicsit magatokat is meg akarjátok mutatni, hogy jól néztek ki

Értem itt a miniszoknyàt is.

Ha meg annyira bunkóság és sértő,ha megnèznek, megbàmulnak, akkor minek "hergelitek" a férfiakat a kirìvò öltözködèssel?



#Tavasz, kirìvò öltözködèssel.
febr. 20. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Aki kiváltja a Pavlovi reflexet ne zavarja hogy csorog a nyál
febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem érzem sértőnek. Azért húzok ilyen ruhákat, hogy nézzétek.
febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
83%
Sok lánynál, nőnél ezt én se értem, pedig nő vagyok. Aki biztosan nem szeretné azt, hogy bámulják őt itt-ott, akkor azokat a részeit fedje le. Én például se kamaszként, se később anno soha nem öltöztem úgy semmilyen évszakban se, hogy direkt kivágott és mutatott teszrészeimet részben szabadon hagytam volna, azóta se csinálom. De az tény, hogy sok lány, nő magának öltözik így állítólag (őket zavarja legjobban a megbámulás), de egy részük direkt azért, hogy megbámulják őket eme részein. Ám azért az szomorú, hogy sajnos sok férfi nem hiszi azt el, hogy sok lány, nő tényleg önmagának öltözik így, nem a megbámulás és nem az elcsábítás miatt. Valóban ilyen lányok, nők is vannak.
febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Így érzem jól magam. De azért mert felhúzok egy miniszoknyát, vagy egy kivágott felsőt, nem akarom, hogy elcsábítsanak. Az hogy néznek nem zavar, de ha ezért rám nyomulnak az már zavar. Nem hergelésből öltözök kirívóan. Edzőteremben is rövidnadrág meg sportmelltartó van rajtam, és nem azért hogy bepróbálkozzanak.
febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem pakolom ki magam, és elég nagyok a melleim. Nyáron, 40 fokban, jó hogy nem öltözöm be nyakig, ettől nem a férfiaknak pakolom ki, hanem mert nem akarok megsülni. Az hogy megnéznek, nem érdekel, de amikor valaki bámul, na az nem sértő, hanem inkább zavaró.
febr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem sértő ha „férfi szemek megakadnak a látványon,” de azért ne bámuljon csorgó nyállal, meg rosszabb esetben egyéb más se történjen.
febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!