Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnatok esetleg olyan oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xanpay kérdése:

Tudnatok esetleg olyan oldalt ajanlani ahol gyorsabb tempoban halad az ismerkedes es direkt arra mennek ra a felek hogy egyutt let legyen a vege? Probaltam mar par oldalt de vagy fizetos volt/vagy es kamu szaga az egesznek Hetero srac 31

Figyelt kérdés

febr. 20. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder pont erre van kitalálva.
febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tinder
febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

vagyaid, viszony, szexrandi, goldengate, eropolis.

Az első négyről már volt szexkapcsolatom, több is.

De volt már a tinderről meg a badooról is. Szóval nem lehetetlen sehol sem.

De egy nőre ír kb 80-200 pasi az első nap, attól függően, hogy hol lakik. Ezzel számolj! Na ebből kell kitűnni és bejutni a bugyiba. Farokképpel nem fog menni!

febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tinder arról szól nagyrészt.
febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Csak a tindert a nők nagy része nem arra használja, hogyha megnézitek. Nagyon soknál már az van beállítva, hogy komoly kapcsolatot keresnek.

Eredetileg erre találták ki, de már rég nem erről szól.

febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Te is szexet akarsz, de ingyen, mi?

Felejtsd el. Nem állnak sorban a nők, hogy ingyen megdughasd őket.


Vagy kifizeted a megfelelő nőknek a X ezer forintot, és megdughatod, vagy végig kell menned a párkeresés rögös és küzdelmes útján.


Az interneten a szex a legnagyobb üzlet. Az összes ilyen oldal a gyors szexet kereső férfiak seregének pénztárcájára játszik rá - mert hatalmas üzlet.

Nincs Etelka tőled 5 km-re, hogy szexelni akarjon.

És nincsen kiéhezett anyukák titkos oldala sem, akik a te üzenetedre várnak.


A nők, ha szexre, és tényleg csak pusztán szexre vágynak, azonnal megkapják, nem kell hirdetniük sem. És nem a gyári melóstól fogják azt akarni.

febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) hasznosak voltak.
febr. 21. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A badoo fénykorában,jó pár nőt megdugtam. Ma már tényleg nem nagyon lehet nőt szerezni ilyen módon.Vagy én öregedtem ki :). Ja, és pénzem sem volt.Elvből nem költök a nőre.Egyre költöttem,de azt akkor sem sikerült megkapnom. :P
febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!