Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha Tinder-en tali előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinder-en tali előtt mindenképp kéri az Instát vagy Facebook-ot a találkozóhoz, akkor az kamu, igaz?

Figyelt kérdés

Addig nem hajlandó talákozni (pedig ugyanabban a városban lakunk) ameddig nem csekkolta le a közösségi médiában az anyagomat. Ez a feltétele.


Pedig van fent Tinder-en több tiszta arcképem, egész alakos kép, leírás, minden.


Enélkül azt mondja nem bízik bennem.

Pedig verified is vagyok.


Szerinted komoly ez így, vagy inkább csak szórakozik?



2021. jún. 19. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Én is ilyen vagyok. Vagy legalább telefonon halljam a hangját, és hogy komoly.
2021. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem kamu, csak bolond.


Nem vagy koteles mkinek azonnal megadni a neved, lakhelyed stb. Honnan tudd h nem pszichopata? Sztem offold akkor.

2021. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélnék előtte vele telefonon. Ez tök alap. Bitos nem találkoznék úgy valakivel, hogy előtte nem hallom. Nekem aztán nincs titkolni valóm, szóval adnék neki facebook elérhetőséget, de sok mindent nem látna belőle. :D Én teljesen megértem, biztos sok pofára esés érte és ennyi. Persze bizalom nélkül nincs sok értelme ismerkedni, de ez az elején még belefér szerintem.
2021. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Pszichopata az ujja köré csavarja az embereket. Az biztos nem így fog csinálni. Azt is csak akkor teszi, ha haszna van a másikból. Előbb kicsit tájékozódj. Ne dobálózzunk már olyan kifejezésekkel, amit nem is értünk, hogy mi.
2021. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is belefutottam pár ilyen idegesitő alakba. Én azt szoktam erre reagálni, hogy csak azt jelölön fészen, aki személyesen is ismerős. Nem szeretném én sem ha valami idiota kattanna rám, akitől aztán nem tudok szabadulni. Meg minek csekkolgatja? Ha a Tinderes képeim alapján bejövök neki, azt a 20 percet igazán rám áldozhatja, aztán ha élőben mégsem működik, akkor úgyis töröl mindenhonnan, ezért tök felesleges.
2021. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem vertek már át talinál, úgy hogy elég sokat utaztam, így inkább biztosra megyek. Az alap, hogy beszéljünk legalább mobilon, de tényleg nem nagy cucc egy insta vagy face profilt megadni, hogy lássam, tényleg róla van-e szó.
2021. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mondom UGYANABBAN A VÁROSBAN LAKUNK!


15 percre vagyunk egymástól.


És nem fogok random minden vadidegen előtt coming out-olni.

2021. jún. 19. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Előbb talán magadat kéne elfogadni. Így aztán nem sok értelme van ismerkedni. Mármint komolyan kapcsolatra gondoltam. Az, hogy látja a facebookod, még nem fog semmi érni. Nem tudom, hogy mi ez a besz*riság. Ha valaki bármivel vissza élne, akkor fel lehet jelenteni és szopta. Ha tisztában vagy a jogaiddal és nem vagy gyáva kisgyerek, akkor nincs mitől félned. De ha ennyire zavar, akkor meg kukázd a fenébe. Mit kell ezen ennyit problémázni. Tanulj meg egyedül döntéseket hozni az életben.
2021. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mit lehet feljelenteni, mondd már meg legalább?
2021. jún. 19. 15:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A telefonszám még oké, azt én is megszoktam adni, de Facet első tali előtt én sem, ha már megvolt az első tali akkor általában már bejelöljük egymást.
2021. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!