Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért írják itt sokan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt sokan, hogy a Planetromeo használhatatlan, egyre rosszabb, semmi értelme?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam olyat, hogy semmi értelme már, az évek során egyre rosszabb lett, kamus szinte mindenki, használhatatlan, ő már le is törölte magát.


Az új verzió, hogy már nincs külön asztali gépes az tényleg rossz.


Viszont a felhozatal egyre jobb, mert egyre több meleg férfi és jobb pasik merik felvállalni magukat. Jobb a kínálat mint tíz éve.

És egyre több meleg néz ki férfiasan, sportol, kondizik.


És jó pár meleget ismerek a valós életből akik fenn vannak, már csak ezért sem kamu.

Meg én is találtam már onnan partnert.



2022. márc. 22. 08:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Mert rinyálni egyszerűbb. Szerintem a sült galambot várják, de díszes tolla legyen, arany nyaklánca, beszéljen gólya nyelven is, de alkatra legyen sas, de észre legyen tyúk. Kb ezek az elvárások.


Szerintem mindenhol van gáz és van jó. Ki lehet hamar szűrni. Én is kapok kéretlenül farok képet, meg társai. De mégis ki tudom szűrni a normálisabbat. Az ahogy ott viselkedik is sokat elárul. Szóhasználat, válaszadás stílusa, stb. Én is több srácot ismerek onnan sőt innen is. Ha valaki keres az talál.


Az elvárásokkal van sokaknak gond, hogy nem teljesen a valóság talaján mozognak.

Én nem nézek ki szerintem jól, mégis nagyon jól kinéző partnereim voltak mindig. Tehát hajrá, használja bárki aki komolyan szán rá időt és energiát és reálisak az elvárásai.

2022. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Itt az emberek nagy része csak panaszkodni szokott, de nem olyan rossz oldal az mint amilyennek mondják. Akinek van minimális épp esze, az nem fut kamus emberekbe, mivel ki tudja szűrni őket. De hát az oldalt hibáztatni egyszerűbb.
2022. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Mert még a 130kg-os elhízott srácok is a vékony szőke szexisten fiúkat keresik...

Sokaknak 3-4 éves profilképük van,ugye jó nekik hogy nem változnak. Rengeteg a defektes,mentális beteg ott.

Kamus emberek akik elhívnak talira majd nem jelennek meg,azt tiltanak.


Ez a színvonal.

Írhatnék regényeket is annyi sztorim van,mennyi mentálisan beteggel találkoztam.

2022. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Szóról szóra, ahogyan a 3-as írta.

Rengeteg a perverz,mentálisan sérült, komplexusos, néha már életveszélyes...

Ja és igen, a dagadékok vékony szupersrácokat akarnak.

2022. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Azért írják, mert nem mindenki tartozik abba a nichebe, amit körülírsz. Pl. nem mindenki jár kondizni és nem mindenki szereti a sportot. Nagyon jó, ha valaki ebben találja meg a hobbiját és így szeret élni, de attól még nem lesz lelki sérült az, akit ez nem érdekel.

Nektek jól működik az oldal, mert a 90% kondiképes, tehát kb. ugyanaz a típus, ami te is vagy, a melegeknél meg sokan magukhoz hasonlót keresnék.

De más érdeklődéssel és más beállítottsággal nehéz ismerkedni. Pl. egyszer nekem is azért írt egy hozzád hasonló típusú, hogy fejlesztenem kéne magam, mintha az ő állapota lenne a non plus ultra. De nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek kell olyannak lennie, mint a romeo 90%-a.

A másik kedvencem az, amikor azt írják miért nem mosolygok. Teljesen át akarnak formálni és azt az egyetlen kategóriát alkotni belőlem ami a romeo sajátja: kondis kép, farokméret beállítva, szauna, drog, stb.

Nem mindenki ez. És most ezt nem azok ellen írom, akik ezek közül valamelyik típusba tartoznak, de meg kéne érteni, hogy nem mindenki akar ilyen lenni.

Meg kamus sem vagyok, ha már látom a profil alapján, hogy ez nem működik és nem megyek bele egy felesleges chatelésbe.

Nem mindenkit a "kínálat" érdekelne, hanem valami emberibb dolog. De ezek az oldalok bevonzzák ezt a típust, pedig nekik elvileg könnyebb lenne ismerkedni élőben is, mert szoktam látni, hogy mindenféle szaunák és szórakozóhelyek vannak bejelölve náluk.

De lassan, introvertáltként már nekem kell eljárni valahova, mert az összes extrovertált a romeon van, mintha nem lenne nemtom valami fürdő, ahol egymásba gabalyodhatnak.

2022. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Jó írás az 5-ös válaszolóé.

Kár, hogy az ilyen intelligens és introvertált /állítólag / emberek magányosak...

Egyébként nem minden mosolygós ember vidám, vagy kedves.Inkább egy komoly arc, de az olyan embert takarjon,aki a szívem közepe..

2022. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

6. Nyilván oka van annak, hogy "magányos" vagyok, nem azért írtam ezt, mert a romeot hibáztatom.

De ha arra akarnám használni, hogy most akkor én keresek valakit, akit szeretni tudok, akibe szerelmes tudnék lenni...hát elég nehéz dolgom lenne, mert egy csomó olyan ember van ott, akinek a társaságára egyáltalán nem vágyok, illetve nem érezném jól magam mellette és ez fordítva is igaz, ők sem engem keresnek.

Kalandokra, kérészéletű dolgokra használható, de kb. ennyi, mert úgy funkcionál, mint egy foodpanda, csak emberekkel.

2022. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem rosszindulatból írtam a 6-os választ.

Emberileg nagyon is tisztellek az álláspontodért.

Nem vagyok én sem a Rómeón, hasonló okokból :)

2022. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Oks, csak jobb tisztázni, mert a végén valaki ebbe kötne bele.
2022. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Van alapja de amúgy van ez a tipus. Panaszkodik hogy mindenki csak megdugja vagy hogy senki se. Önkritika nulla. Nekem bevált mindig arra amire akartam épp.
2022. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!