Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyire durva szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire durva szerintetek, ha a bdsm keretében a melleteket pofozzák, paskolják vagy pálcával csapkodják?

Figyelt kérdés

Imádom a melleket minden értelemben, de szeretem azt is, ha másnapra nyoma marad, hogy játszottam velük.

Volt ilyesmiben részetek?

Ha szeretitek, mi a kedvenc eszközötök?



febr. 20. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha te vagy az alárendelt akkor kultúrált keretek között belefér. Az hogy mi fér bele a BDSM-be azt egymás közt nem árt tisztázni.
febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretem. Nagyon érzékenyek a melleim, nagyon könnyen fájdalmat lehet rajtuk okozni, és nem szeretem, ha szex közben a fájdalommal kell foglalkoznom, azt még kevésbè, ha a partnerem direkt akar fájdalmat okozni.
febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2: igen, sokaknak nagyon érzékeny a melle, egyik volt barátnőmnek különösen az volt, csak nagyon finoman lehetett cirógatni, hozzáérni, ilyen esetben a kérdésben szereplő játék nem jöhet szóba. Igazság szerint akkoriban még nem is volt ilyen késztetésem.

Ez a "direkt akar fájdalmat okozni" kifejezés nem biztos, hogy teljesen pontos, hiszen közös örömről van szó, a játék olyan nővel képzelhető el csak, aki maga is élvezi a fájdalmat.

febr. 21. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyos keretek között kellemes tud lenni. De csak finoman, mivel nagyon érzékeny.
febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőmmel mi nem szoktunk bdsm játékokat csinálni, de annyiban tudok segíteni, hogy nála nagyon sokat számít, a ciklus melyik szakaszában van. Mensi előtt kicsivel szuper érzékeny, mensi közben kicsit kevésbé, majd mensi után egy hétig teljesen érzéketlen neki, olyankor gyurmázhatom, masszírozhatom a melleit, amennyit akarom, vagy szopogathatom a bimbóit bármennyit. Nem érez szinte semmit, de izgatja, ha engem ezzel beindít.
febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Egy ponton túl már nekem volt kellemetlen a baratnőm melleit...igazából kínozni. Az álltalad említett:pofozás paskolás pálcázás elég hamar lecsengett.

Ugyhogy neki ez nem durva,lájtos bevezetés,esti játék ha fáradt vagyok.

Neki akkor jó ha vérzik,nyoma marad akár napokig is.

febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyetertek a 4-el
febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Pofozás, csipkedés, kötözés, csipeszelés, pálcázás, viaszozás amit szeretek, ha az Uram alkalmaz a melleimen.

Azért vérzésig nem, de ha 1-2 napig utánna véraláfutásos az izgató.

febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szeretem, sőt! Csináltunk már ettől durvább dolgokat is :)
márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mesélj, milyen durvább dolgokat éltél át?
márc. 10. 22:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!