Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékonyabb péniszűeknek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb péniszűeknek hogy marad fent az óvszer?

Figyelt kérdés

Gondolok most a 3 vagy 3,4cm átlagos ártmérőre (ami kerületet tekintve 9,4-10,6cm.


Nem csúszik le, meg nem esik le? Milyet szoktak ők használni (márka, típus)?


Nők is írhatnak, de csak ha biztosan tudták mekkora volt a pasinak akivel voltak vagy vannak.



febr. 21. 11:27
1 2
 11/17 Nemtomfantom ***** válasza:

Szívesen :)


Amit belinkeltem óvszer, annak a hossza is 180 mm, csak nem 53 mm-es, csak 49. Egyszer brahiból berendeltem a My Size 45 mm-es óvszerét, hogy legalább az életben egyszer tudjam, hogy milyen érzés amikor szorít az óvszer :D


Komolyra fordítva a szót, a moderáltabb méretemhez nekem a 49-es óvszer tökéletesen passzol, ha meg sok az előváladék, akkor teljesen mindegy milyen óvszer van az emberen, mert csúszkálni fog egy idő után.

febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

“#7 Te nem tartozol a vékonyabb kategóriába.”

Statisztikailag lehet nem, de gyakorlatban a legtöbb csaj, akikkel voltam, miután rendesen felizgultak és benedvesedtek, szinte harangoztam bennük.

febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi #11. Van mód arra, hogy elárulj többet arról, mit jelent a "moderált" méret?


#12 azért ez picit fura. Hány éves nőkkel voltál? Ugye nem voltak túl fittek?

febr. 21. 21:59
 14/17 Nemtomfantom ***** válasza:
Némileg kellemetlenül írom le, miután (szerintem, panasz amúgy nem volt még rá egyszer sem) nem egy méretbajnok, de az átlagba beletartozó 14/3,6.
febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező.

18-35 közötti csajokkal voltak. Az egyik legtágabb volt a legsportosabb és a legfittebb. A legtöbb csaj igencsak kitágul, ha nagyon benedvesedik, és a gumi mégtovább ront a helyzeten.

febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4. Neked aztán muszály volt ide okádni a baromságod.
febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahogy mások is mondták, rögzítheted. Például farokgyűrűvel, vagy sima befőttes gumival.
márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!