Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, mennyire izgat ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mennyire izgat ez a helyzet titeket?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy olyan lannyal kavarok aki hazas, de nem el jo kapcsolatban a ferjevel, es mar eleg sok "olyan" dologgal megaldott uzenetben. Ti ezt inkabb visszataszitonak, vagy izgatonak talalnatok? Melyiket miert?

febr. 21. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

...megáldott...??

Áldás, békesség testvérem, erős vár a mi Urunk...

Amúgy mit akarsz kérdezni??

febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Visszataszító, nekem nem kell olyan nő akiben más is rendszeresen jár :D (mert akár tetszik akár nem, így van)
febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Izgató inkább és vágynék rá hogy még több különleges kalandja legyen!
febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért számít az neked, hogy rajtad kívül ki mit gondol arról, amivel egyedül te szembesülsz, nem pedig mások? :O
febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ, mit akarsz tőle, de a biztonság kedvéért a helyedben megdugnám.
febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gergelice16 ***** válasza:
35%
Jobb, ha semmi módon nem támogatod a nőt a házasságtörésben...
febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Bro' amíg nem találkoztatok személyesen, s nem valósítottátok meg addig ti nem "kavartok" csak - klasszikust idézve - lárifáriztok 😂

Egyébként meg, honnan tudod, hogy nő? Csak ki ne derüljön hogy túl tökös a csaj 😂😂😂

febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Na így még nem hallottam megfogalmazni...megáldott üzenetben...
febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 StevenUp ***** válasza:
46%

Kb úgy adod elő mintha te lennél a kiválasztott.

Voltam ilyen helyzetben de én emlékeim szerint egy szóval se utaltam arra, hogy velem dugjon félre a nő.

Alapból kreténségnek tartom, hogy házas nőt prédaként tartasz nyilván. Persze, az ember elrecskázgat egy jó nő képére, hiszen ha tényleg jó akkor indokolt. Tapasztalatból mondom ... De ez a hozzáállás amit leművelsz, szerintem ez nettó gyökérség. Ennyi, de tényleg legalább ennyi tisztesség lehetne benned...

febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem erről az a véleményem, ha nem te dugod meg, meg fogja más.


Nem téged minősít, ha félre dug a nő, hanem őt!


Engem is csaltak már meg, de nem a pasit hibáztattam, egyszerűen kiadtam az útját és kész.

febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!