Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 perc múlva prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 perc múlva prostival szuzrssrg elvetel!?

Figyelt kérdés
Kivantok sok szerencser?
febr. 23. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben ment Csak jót tudtam volna kívánni.
febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek a jó kívánságokat!

Hát mit is mondjak vágytam már nagyon igy 19 evesen a szexre rendes lánnyal nem jott össze ezert mentem prostihoz.

40 eves kicsit ducibb de csinos nőhöz mentem. Bementem kicsit beszélgettünk es mondta vetkőzzek feküdjek le rám mászott csókolóztunk es utanna vegigpuszilgatta a a nyakamtól lefelé a péniszemig utánna elkezdte kicsit verni és mikor megkeményedett bepakta és szopni kezdte jó érzés volt ezzel megvoltam elegedve. Majd egy 5 perc mulva felálítta kis orállal húzott óvszert és beleült de hogy is mondjam olyan semleges semmilyen erzes volt jobbra számítottam szinte nem is éreztem hogy benne van a farkam egyáltalán, vajon az óvszer miatt? Vagy én nem tudom nem birom elhinni hogy ilyen semmilyen erzes a punci... Majd utánna hannyat fekud es en voltam felül és gyors tempóban sikerult elmenni.

Ami erdekes volt ugye nem voltam meg nővel es az oralt ami eletem elso oralja volt birtam vagy 7 percig hangokat adott ki meg kesobb elkezdte gyorsan szopni hogy elvezzek el vegre, a masodik menet pedig az aktus az volt vagy 15 perc tehát meglepődtem milyen sokaig birtam.

Összességében meg voltam alegedve csak a punci az ennyire semmelges erzes. Az volt a lenyeg hogy vegre szexeljek de kicsit szarul erzem miatta hogy fizettem erte hogy szexelhessek de ez gondolom majd elmúlik.

Saját tapasztalatokat szivesen eleolvasnék.

febr. 23. 18:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Öcsi!

Ha "Menthos nélkül szopott le és hűde csíp, mindegy hogy mennyire volt ocsmány vagy szíp!"

febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!