Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Kapcsolatban kielégítő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kapcsolatban kielégítő a szexuálais eletetek?

Figyelt kérdés
Nyalni jól nyalnak a pasik?
febr. 23. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
#10 Nem vagyok meleg. A másik dolog meg hogy nem kell hazudni azt hogy 15 centitől szénné élvezitek magatokat.
febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

11

De, nekem úgy tűnik, meleg vagy. Heteró nőként nem nyáladzok ennyit a nagy farkakra. Szerintem gondold át a szexualitásodat, nem szégyen ám, hogy a fiúkat szereted, hidd el.

febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok. Mit jelent a kielégìtő? Mennyiség? Maga az aktus? Nyalnak a pasik? Micsoda kérdések ezek kérem szépen?!
febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem szeretem, ha nyalják a puncim. Popsimat igen.

febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

8. Ezzel nem értek egyet. Nem a tapasztalaton múlik. Inkább az számít, hogy 2 ember mennyire tud egymásra hangolódni, mennyire működik a kémia köztük. Nekem pl egyetlen férfival volt( van most is) orgazmusom, már a kapcsolatunk elejétől, pedig nem volt semmi tapasztalata.

Pedig volt előtte több kapcsolatom is. A leghosszabb 1 éves. Voltak tapasztalt partnereim is. Semmit nem jelent. Egyikkel se volt jó.

febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kielégítő szex nem a szerelmen alapszik hanem hogy a férfi mennyire tud ráérezni a nőre.Nekem idegennel kielégítőbb volt mint a féférjemme a nyalást szeretem, barki csinálja!
febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Férjemmel*akart lenni
febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16. Ha nem kielégítő a férjeddel, akkor minek mentél hozzá egyáltalán? Eléggé alap az érzelmek mellett a kielégítő szexuális èlet egy kapcsolatban.
febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18, 2 dolog 1. Fiatalabb korunkban sokkal jobb volt, bár akkor sem ez

a vadulás,amire kiderült hogy az eltelt időben vágyom.. 2.nem a szex volt a döntő szempont a házassagnál hanem a termszete és az hogy felnézhetek rá abban amiket véghez vitt!

febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!