Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, mennyire gyakori köztünk a lábfétis?

Figyelt kérdés
A női lábak imádata mennyire jellemző?
febr. 23. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekelnek a női lábak
Megnézem, de nem annyira fontos
Szeretem a csinos lábakat
Megőrülök a szép formás lábakért
Kimondottan függő vagyok
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én rengeteg női lábát nyaltam már :)
febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
A lábfétis a nyalása meg a szagolása stb… Az hogy formásnak találod a parnered lábát még nem lesz fétish.
febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Combtól vádliig, minden férfi megnézi mert egyszerűen jó látvány. Ez még nem lábfétis.


Lábfétis ami a lábfejet illeti, szerintem 100-ból egy-kettőt izgatja.

Nekem is van "enyhe" ilyen fétisen, de ez a lánytól függ. Mármint, ha szép a lába akkor van lábfétisem. Ha nem annyira szép, akkor nincs ilyen vágyam.

febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
A 100 ból olyan 60 at érdekel a téma. A lábfétis az egyik leggyakoribb, csupán osehaza valamiért még mindig tabuként kezelik. Én nézni imádom de csinálni is jó. Ha barátnőmnek csinálom viszont kihagynék pár dolgot. Úgy értem, hogy valamit élvezetes nézni, de csinálni már nem. Sokan vagyunk az a lényeg.
febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez azért brutálisan nagy áltanosítás, néz szét körülötted, a legtöbb férfit inkább a segg/mell vonzza
febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom,eddig minden partneremmel volt.
febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!