Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,volt meglepödés mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,volt meglepödés mikor egy pár felkért titeket hogy szálljatok be harmadiknak?

Figyelt kérdés

Hogy kértek meg,milyen szituációban,leirnátok?

És végül hogy sikerült,csalódás volt számotokra vagy sikerült rendesen megdugni a feleséget,lányt?



febr. 24. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Velem ilyen még nem történt sajnos.

38/F

febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos elmaradt..
febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az egyik ismerősöm kért fel. A felesége is jelen volt. Először kicsit kínos volt, de aztán jól alakult. Többször is összejöttünk hármasozni.
febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé meglepett, mikor a huszonéves ismerős pár feldobta az ötletet, hogy bevennének!

A sráccal jó kollégák voltunk. Nem laknak messze, néha átjártam hozzájuk dumálni, iszogatni. Egy ilyen alkalommal kicsit több sör után, szóba került a szex.

Az amúgy elég visszahúzódó barátnője is megnyílt. Egyre forróbb lett a hangulat! Aztán kibökték, hogy nyitottak lennének bevenni egy tapasztalt pasit és megkérdezték, lenne-e kedvem velük szexelni? Isteni élmény volt...!

febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nalam fiatalabb srac aki egyik haverom unokatesoja es jott velunk sorozni tobbszor is. A covid idejen “illegalis” otthoni ivaszatba kezdtunk es egyik hetvegen pont nala voltunk, egy kis lakast berelt a baratnojevel. X-boxoztunk pont mikor 2 masik haverom lelepett es egyedul voltam ott a sraccal meg a baratnojevel. Elmult 8 ora es akkor kijarasi tilalom volt ervenyben de mar volt bennem pia, mondom nem erdekel, hazamegyek igy.

Mondtak hogy ez miatt ne keruljek bajba maradjak itt, Xboxozhatunk meg, a sor mar addigra elfogyott.

A csaj pont elment zuhanyozni mikor mondta a srac hogy beszalhatnek harmadiknak ha szeretnek. Azt hittem viccel vagy ilyesmi szoval ravagtam hogy siman.

Erre mondja hogy mindjart jon es kiszaladt a furdobe es egy perc mulva mar jott is hogy menjek utana. A csaj kijott a zuhany alol es kezebe adtunk a 2 szerszamot. Kicsit felenk volt de utana megbatorodott es lecumizott mindkettonket. Aztan a szobaban folytattuk, dugtam kutyaban mikozben a baratjat cumizta, aztan forditva.

Masnap reggel hazamentem es kesobb megismeteltuk de utana nemsokkal szakitottak(mas okbol) szoval ennyi volt a kaland.

febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt még ilyen, engem az emberek sokkal szigorúbbnak és ridegebbnek gondolnak mint amilyen vagyok


De amúgy nagyon meglepődnék.

febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy ilyen "lehetőség" az életembe igent is mondtam aztán mire odakerült a sor, nem vitt rá a lélek, nem ment, haza mentem.
febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár ilyen alkalom. Az első elég fura volt. Volt egy barátom akkoriban akinek a párja stri csajként dolgozott. Legenybúcsukon, szülinapokon stb megrendelhető volt a showja. Mindig a fickó vitte az ilyen fellepésekre. Egy ilyen bulin ismerkedtünk össze. Gyakran lejartak utána a kempingbe hozzám ahol nyaraltam. Egy alkalommal a sracegkerdezte bejön e nekem a baratnője. Mondtam persze. Bomba csaj. Előadta mi a terve. Kicsit meglepődtem, de simán belementem. Náluk került sor az első ilyen alkalomra. Bejött mindenkinek a dolog. Nem volt féltékenység se hiszti. Ismeteltünk jó párszor. 33F
febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátom feleségét mentem felköszönteni.

Borozgattunk, majd strip-pókert játszottunk.

Amikor már mindenki meztelen volt, akkor emeltük a tétet.

Nagy gabalyodás lett belőle, később visszatapsoltuk még egy párszor.

febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gabor49 ***** válasza:
100%
sajnos velem se pedig már nem vagyok fiatal meglepodnek de benne lennék 50/f
febr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!