Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok feleségetek mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok feleségetek mindent bevállal a szexben amire megkéritek? Mondott valamire nemet? Ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
Ha kényes a dolog jöhet privi is. Én is cuckold vagyok!

febr. 24. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exnejem sok mindent bevállalt, még a csoportos cuckoldot is, de volt, ami tabunak számított.
febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

domináns vagyok, én diktálok, de a kereteket megbeszéljük, s megtartom.


45/F

febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anált nem.
febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindent megtett, amire vágytam idáig. Pl azt nem akarom, hogy análisan szexeljen mással, így azt nem kértem tőle, de lehet arra már nemet mondott volna. Nem szoktam nagy dolgokat elvárni, általában azt kérem, hogy engedje, hogy a srác beleélvezzen vagy kérje meg rá. Nem mondott erre nemet soha, inkább izgatja a dolog.
febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!