Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek vékony testalkatún...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vékony testalkatúnak számítok?

Figyelt kérdés
Általában azt szokták mondani a nők, hogy a magasabb férfiakat jobban kedvelik. Nyilván nem lehet általánosítani és önmagában a magasság elég kevés ezért érdekelne, hogy én vékonynak számítok-e? 190 magas vagyok, viszont elég vékonynak érzem magam. Fiatalabb koromban nagyon vékony voltam 70kg körül viszont pár éve elkezdtem edzeni és sikerült felhíznom 85-90kg-ra, de itt megálltam. Nem sok felesleg van rajtam, nehezen hízok. látszik az edzés is de nem vagyok annyira izmos, inkább ilyen sportosnak mondanám magam. Nyilván genetika is, hogy ki hova hízik vagy hova izmosodik jobban de szerintetek vékonynak számítok még ezzel a súllyal? Ja, és ami még fontos, hogy 38éves vagyok. Tehát a kérdés úgy szólna igazából, hogy 38évesen vékonynak számítok-e a fenti paraméterekkel?

febr. 25. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban már kell egy kis pocak, tekintélynek.
febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó vagy. (F)
febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vékony biztosan nem vagy. Nem is értem miből gondolod ezt… Kivéve ha a kérdésednek más a szándéka. #2
febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem. Ez a normális testsúly, az más kérdés hogy ilyen magassághoz nem lenne vészes 95-100 kiló se, de az már a túlsúlyos kategória lenne, hiába nem látszana annyira rajtad.
febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3as két hasonló korú nő mondta nemrég. Azért gondolom.


4es igen, én is így gondolom, hogy ehhez a magassághoz illene a 100kg. Túlsúlyos soha nem leszem az biztos.

febr. 25. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
5: Lehet hogy ők rosszabb kondiban voltak, vagy más a személyes preferenciájuk, és ezért mondták. Ha teljesen jól érzed magad a bőrödben, akkor teljesen jó vagy. Nem kell változnod. #2
febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5ös jól érzem magam a bőrömben nem erről van szó. Csak érdekelne pár ember véleménye.
febr. 25. 22:04
 8/13 A kérdező kommentje:
6os akart lenni az előző.
febr. 25. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
7: Arc nélküli kép testről… Ha mázlid van a horgodra is akad valaki aki bekapja.
febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38 évesen ilyeneket kérdezel itt? Az agyad vékony, de nagyon.
febr. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!