Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kapcsolatban nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kapcsolatban nem vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés

Aki benne él, vagy nyitott házasságban.

Nem rossz érzés hogy más dugja és szop@tja a feleséged?

Hogy tud ezek után működni a kapcsolat?



febr. 27. 06:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Ezt élvezik

Akár a tudat, vagy a beszámoló, vagy a látvány izgatja


45/F bika

febr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten sub-ok vagyunk. Én imádom ha pasik használják a testem, ő szereti nézni és megalázó is neki. Minden ideális. 👍
febr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Az én világomban így működik a párkapcsolat:

.

Ha a páromnak valami jó, valamire vágyik, akkor számomra az Ő öröme a fontos, és ebben segítem, támogatom :)

.

Természetesen ez a "normális", építő dolgokra értendő.

febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Cuckoldba nem lennék benne, de a 2 férfi 1 nő hármas favorit.


Nálam ez úgy működik, hogy izgat is, meg van kis féltékenység is, ez is egy plussz izgalmi faktor



35/F

febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem, a legjobb.

Szerencsére neki is bejön, jókat élvezünk így 😁

febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Vagy 4 éve az egyik ó barátommal találkoztam, s kertelés nélkül rákérdezett, hogy nincs-e kedvem hozzájuk csatlakozni,mert a feleségével beszélve ő engem nézett ki. Hát, volt, mert a neje egy igaz vadmacska.

azóta havonta egyszer megyek hozzájuk, hogy az asszonyt boldoggá tegyem, s amit a barátom (igen profin) filmez.

Ők előre megírnak egy szerepjáték forgatókönyvet, s mi azt eljátsszuk az asszonnyal. Fantasztikusan jól kijövök a nővel az ágyban.

Vagy 2 éve egy alkalommal azzal fogadtak, hogy nem írtak "forgatókönyvet", mert azt csinálok az asszonnyal amit akarok, semmire nem fog nemet mondani. És valóban: bármit csináltam, partner volt benne.

Ők ezeket a filmeket nézegetik hogy feldobják a nemi életüket. A barátom nem impotens, nagy ritkán be is száll, de őt inkább az izgatja ahogy a nejét gátlástalanul megdugom. Van ilyen is.

febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem a nő élvezetéről szól, a nő a legtöbb esetben nem dugatná magát szét hatalmas farokkal, csak a férfi kedvéért teszi.
febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen beszélgetek erről a témáról :)
febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

7

Nem tudom te hol élsz, én tutira nem csinálok/csinálnék olyat amit nem élvezek. Amikor két pasival dugtam a párom előtt, azt is élveztem. Igaz, az ő ötlete volt...

febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

#9

Akkor te szerencsés vagy, hogy ami a párodat izgatja, azt Te is pont élvezed.

Viszont a cuckold esetén a férfi hatalmas néger farokkal akarja szét dugatni a csaját, azt meg általában a csaj nem élvezi csak megteszi a pasija kedvéért.

febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!