Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus kapcsolatban élőek nem féltékenyek egymásra emiatt?

Figyelt kérdés

mindenki tudja hogy a lányok olyanok hogy szeretnek közel kerülni egymáshoz, nem félnek érzelmesek lenni a lány barátaikkal.

ezt ugy értem hogy nem kapcsolat, csak barátnők. példák> összebujnak,ölelkezés,fogdosás,puszi,kézenfogva járás,érzelmet sugaló közös képek, olyan becézések mint édes szerelmem, (amit instán egyébként az összes lány csinál ahogy nézem xd)


tehát, egy leszbikus kapcsolatban élő lány, nem lesz emiatt féltékeny? (ami biszex is lehet egyébként)


ez a viselkedés a fiuk barátságában elképzelhetetlen, csak a barátnőjükkel élik ki ezeket.


2023. okt. 20. 08:01
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy ha egy lány leszbikus kapcsolatban van, akkor ezeket csak fiukkal fogja csinalni mert hozzajuk nem vonzodik?
2023. okt. 20. 08:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fogja fiúkkal. Ez tuti. A másik állítás meg olyan kevés nőre igaz amúgy. Én igazából max középsuliig láttam ilyet, felnőtt nőknél nem is. Egy puszi, ölelés más persze, de ezt a túlzó összebújást már nem csinálják.

Gondolom neked van egy ideálod, hogy milyen lányokat szeretsz, ők raknak ki ilyen képeket, te direkt ezeket nézed, ezt veszed észre, mert ez tetszik. De ettől még nagyon nem jellemző. A lányok többsége nem ilyen kis nyali-fali.

Egyébként nem is gondolom, hogy a leszbikus nők ilyenek lennének. Legkésőbb az első komoly kapcsolatnál vissza kell hogy vegyenek, mert tényleg félreérthető. Lenne. Ha létezik ilyen.

2023. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nyilván középsulis lányokra gondolok, nem felnőtt érett nőkre.
2023. okt. 20. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ugye az megvan, hogy az oldal 18 év felettieknek van? Akkor ne hozd már fel itt légyszi a középiskolás kamaszlányokat. Egy részről még éretlenek, másrészt ritkán van olyan komoly kapcsolatuk, főleg leszbikusként, ahol szóbajöhet féltékenykedés.
2023. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én se vagyok még 20, és nyilván a saját korosztályom érdekel
2023. okt. 22. 08:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus vagyok és még ha nem is vagyok kapcsolatban, nagyon ritkán alakítok ki barátságokat lányokkal. Egyrészt azért, mert nem kellemes a legjobb barátodba szerelmesnek lenned, másrészt azért, hogy elkerüljem a félreértéseket, még ha nem is akarok tőle semmit.


Egy párszor már megjártam, taszítottak már ki lány baráti társaságból, mert kiderült, hogy a nőket szeretem és tagadtak már meg tőlem ölelést, mert valamiféle perverz kezdeményezésnek nézték. Vannak akik tudják és hat lépésnél közelebb nem jönnek hozzám közelebb, mellettem csak úgy tudnak elmenni, hogy fintorognak. Vannak férfiak, akik nagyon dühösek rám, amiért nem kívánom őket, és nők, akik undorítónak találnak, mert kívánom őket.


Egy darabig teljesen elzárkóztam a barátkozástól, mert mindenhol kívülállónak éreztem magam. Aztán egyszerűen megtanultam kezelni. Olyan csajokkal barátkozom, akikkel nincs köztünk egy szikrányi kémia sem, na meg vagány srácokkal, akiknek nem nehéz lenyelni, hogy valaki nem jár nyelven utánuk. Ez így mindenkinek jó. Mi tanulunk a srácoktól, a srácok tanulnak tőlünk a lányokról. Egy fiúval tök más dolgokat is lehet csinálni, így általánosságban, lehet velük zúzni, hülyeségeket csinálni, kikapcsolódni. Ha pedig gyengédségre vágyom, vár a barátnőm. Már ha épp van. De mindig megoldom, ha szeretethiányom van.


Így megvan a balansz az életemben. A barátaim erős 95%-a férfiakból áll. Gondosan megválogatva.

2023. okt. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez érdekes volt, és sajnálom amilyenek voltak veled régen
2023. okt. 24. 08:00
 8/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Egyébként én se nagyon barátkozom nőkkel. Engem nem bántottak ugyan, bár nem is hirdetem, sokan nem is tudják. De beleszeretni tényleg könnyű barátnőbe. Nekem is kb 3 barát-barátnőm volt egész életemben. Sosem ölelkeztünk, se puszi, se semmi. Valószínűleg ezért is lettek olyan jó barátnők 😀 így nincs félreértés. Ha néha-néha egy haver csaj megölelt, vagy közelebb került bármi módon, én mindig csak feszélyezve éreztem magam. Heterónak biztos nem tűnik zavarónak, ezért is gondolom amúgy, magamból kiindulva, hogy akik annyira egymáson lógnak, azok vagy egyutt vannak, vagy full heterók.
2023. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!