Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akkora hátrány ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora hátrány ha alkalmi kapcsolatnál nem akarom koton nélkül csinálni?

Figyelt kérdés
febr. 27. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert véletlenül felcsinálsz.
febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a kérdés, hogy a kérdező kotonnal szeretne védekezni és a nők hisztiznek az ellen, hogy már pedig az nem kell.

Pedig a terhességen kívül még sok más nemibajtól is megvéd... én el sem tudom képzeni idegennel csak kotonnal. Sőt kezdő kapcsolatnál is.

febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként eszembe nem jutna alkalmit gumi nélkül csinálni. A mostani már tart pár hónapja, ő be is próbálkozott, hogy csináljuk gumi nélkül kicsit, de nemet mondtam.
febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 GFman ***** válasza:
100%
Alkalmit csak gumival!Honnan tudjam rajtam kívül még ki tette be neki, meg hányan! Inkább, mint a nemi beteg gondozó, meg a kiütések!
febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kérdező nő vagy férfi?
febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de a pasik folyton húzzák a szájukat miatta. Sokszor mikor már ott vagyunk, akkor is próbálkoznak, hogy hátha engedem (én szóltam, szóval tőlem elmehet szex nélkül is, nem zavar). Undorító... Imádom a dumát, hogy neki nincs semmi baja, de persze életében nem járt orvosnál, hogy ellenőrizze... De azért folytatja tovább és óvszer nélkül kefél. Nem tudom, miért ennyire felelőtlenek az emberek, de gondolom ez a kedves ország sem segít a felvilágosításban. Szóval gyakran hátrány, hogy számít és azzal szeretném. A nőket sem értem... Hogy lehet valaki ilyen igénytelen, hogy kifejezetten gumi nélkül akarja...

Na mindegy, kinek mi, de én kerülöm az ilyeneket. Dühítő, mikor szexnél mégis jönnek a kifogásokkal.

febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bi férfi vagyok. És az én tapasztalatom is az hogy a férfiak húzzák miatta a szájukat. Mert "Úgy nem érzek semmit." Grat. Akkor off az egész, majd a kezedet érzed.


Igaza van mindenkinek aki ragaszkodik hozzá. Nem ér 20 kellemes perc egy életen át tartó betegséget.

febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok.
febr. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!