Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm 48 kg és 155 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 48 kg és 155 cm magas. Én 190 cm vagyok és 90 kg. Azt kérte, hogy majd legyek ma este őrült és erőszakoljam szét a punciát. Ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem rajta de még sosem mondott ilyent.


Mit csináljak vele, hogyan, milyen pózban, hogy nagyon jó legyen neki?


Köszi előre is.



febr. 28. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

Előlről, hátulról odlalról, tök mindegy hogyan csak gyors legyél és erősek legyenek a mozdulataid...

off: amúgy jó neked a saját lányoddal együtt járni? Mostanság ez a divat?

febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Haját ne felejtsd el húzni, és a torkára rámarkolni. :)
febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a saját lányoddal járni?

Én 18 vagyok, a bnőm meg 20. Bolond vagy....

febr. 28. 14:24
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogy szoktatok csinálni ami nyugisnak számít bnődnél?
febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
Te 190 vagy.... a bnőd 155 centi... mintha egy óvodás kislányt vinnél ki egészségügyi sétára...
febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5, ő a magasokra bukik, én pedig telibe rá. Nem tudnám máshogy leírni, a személyisége és a teste az én ideálom. 😁


#4, lovagló, misszionárius.

De utóbb elkezdte kedvelni a "torokbaszást". Eddig azt sem tudtam mit jelent de kiokosított videóról.


Zellert etet velem,ert egész éjjel csinálni akarja azt mondta. Mint egy kecske úgy érzem magam. 🥲😂😂😂


Hajhúzás jó ötlet#2, de a torkát nem nagyon akarom elkapni mert így is ellilul miközben szexelünk és attól félek valami baja lesz. A legutóbbinál rendesen beremegett és jég hideg volt mindene. Nagyon féltem őeg pofán vágott amiért abba hagytam. Azóta eltelt egy hét és ma este lesz a sperma eső

😂

febr. 28. 14:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
186centivel jártam már 159centis csajjal. Hát ha az kell neki. De az is egy borzasztó nimfomán nő volt😅
febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de ha magadtól nem érzed hogy kell keményebbnek lenni és vadidegenektől kell tanácsot kérned hozzá hát az nem lesz túl hiteles elővezetése a dolognak!
febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
#6 nem azt mondtam hogy szorítsd amig lila nem lesz a feje, de fogj rá határozottan. imádni fogja!!!
febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 érdeklődő35 ***** válasza:
94%
De nem kell mindenképp a torkát szodítanod, elég ha a tenyereddel betapasztod a száját (esetleg orrát is.)
febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!