Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pénzem van, vitorlásom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pénzem van, vitorlásom, felső kategóriás autóm mégsem futok össze “insta” csajokkal. Hol lehet összejönni velük?

Figyelt kérdés

febr. 28. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
neked sehol
febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Például az 5. kerületi drágább bárokban vannak bőven gold diggerek. Egy ismerős lány mutatta, hogy a barátnői hova járnak, ha gazdag pasiktól ingyen piát szeretnének. Konkrétan a helyek nevére nem emlékszem, de minél exkluzívabb a kinézete, annál jobb.
febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Melós vagyok, albérletben lakok és egy 19 éves suzukim van. Fullos csajom volt mindig. Nem pénz kérdése. Intelligencia, műveltség, humor, kommunikáció.
febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Némi IQ is kell, ami a helyesírásodból ítélve nincs.
febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ott lebzselnek minden vitorlásverseny, puccos társadalmi esemény környékén az operabáltól a Budavári borfeszten át a nagyobb divatbemutatókig + az összes drága Bp-i szórakozóhelyen a golddiggerek. Ha te viszont otthon ülsz a géped előtt akkor max. az interneten futsz velük össze amíg rájuk nyomsz egy like-ot, vagy írsz egy bejegyzést a másik 500 pasi mellé 😂
febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ronda vagy, unalmas, és kicsi a pöcsöd
febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Nézz végig pár instás profilt, nézd meg, milyen bulihelyeken szoktak megfordulni, az már egy jó kezdő lépés. Minél több ilyen instap...a oldalán van egy hely, annál nagyobb az esély összefutni ott vmi hasonló plasztik gyönyörrel, mert azok a legluxibb helyek valószínűleg. Ill. ha ismersz olyan gazdag férfit, főleg ha idős, akinek van vmi jó nője, akkor annak az instáját nézni, hogy hova vitte el. Nagy valószínűséggel amúgy belvárosi exkluzív klubok, bárok lesznek főleg, ill. népszerű rendezvények VIP részlege (pl. Balaton Sound VIP).


Nem összefutni kell velük, hanem belefeccölni az energiát, hogy oda menj, ahova szoktak / szeretnek járni.

febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Instán. 😉

Nekem egyik sincs abból amit írtál, mégis össze jött egy Insta csaj.

febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Én nem akarok összejönni velük. Nekem elég, ha kiverem rájuk. Évente 1-2 prosti és elég is. Mivel nincs átlag alatti barátnőre sem pénzem. Nem még cicababákra. Amúgy nekem is cicababa kellene. Sok sikert =)
febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Jó, és ezek mellett hogy nézel ki?
febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!